Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól, hogy keveset beszélek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy keveset beszélek, és nem vagyok társasági ember lehet valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, sose voltam szerelmes. Viszont a neten megismertem egy lányt, találkoztunk és le is feküdtünk, de csak azért mert ő is akarta. És nem pedig azért mert olyan jóképű, stb. lennék.

Szerintetek ilyen személyiséggel van esélyem hogy lesz egy rendes barátnőm valamikor?


Üdv

20F


2017. aug. 29. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
bájje, megin egy ilyen kérdés...
2017. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőddel vannak közös témák, akkor nem számít hogy amùgy nem vagy a társaság középpontja, csendesebb típus vagy. Meg nyilván a barátnőddel sem fogjátok 0-24-ben az egész életeteket végigbeszélgetni. A lényeg, hogy azért el tudjatok beszélgetni zökkenőmenetesen.

Még jó, hogy úgy feküdtetek le a lánnyal, hogy ő is akarta... ;)

2017. aug. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy haverom. Az az igazi kigyúrt, szépfiú.


Viszont nem ő volt a legélesebb kés a fiókban (ha érted, mire gondolok). Gyorsan rájött, hogy a legjobb szerep, amivel csajozni tud az a csendben hallgatás, mert ha kinyitja a száját, abból gondok vannak.


Szóval nem lehetetlen a szótlan macho stílussal sem, csak minden más legyen rendben :)

2017. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes amit a harmas irt. Mert azt gondolom van benne igazsag, sok olyan csaj van, aki szereti kibeszelni magat, s csak orul, hogy valaki meghallgatja.

De szerintem, ez a strategia akkor mukodik, ha mar kialakult egyfajta "kapcsolat". A kapcsolatok nagyon nagy reszenel, kell az, hogy a no azt erezze, ez a ferfi megnyilik fele, megbizik benne. Mert a sok beszed azt jelenti, hogy komfortosan erzi magat a masik tarsasagaban. Ezert vannak akik jo dumaval csajoznak.

2017. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Diavolino44: eltérő stratégiák ugyanazért a célért, hogy megismerkedj valakivel.


Én is inkább a beszélőkémmel hódító típus vagyok, és vannak (szerencsére) nők, akiknek ez bejön.


De ez még nem jelenti azt, hogy ne léteznének ettől eltérő nőtípusok, és más működő ismerkedési módszerek.


Van olyan nőtípus, akinek bejön a Charles Bronson féle, keményen néz, de szótlan macho típus. Az említett ismerősöm pont ilyen volt, ha viszont kicsit mélyebb volt a téma, akkor gyorsan bajba került, mikor kiderült, hogy azt nem tudja, mi Németország fővárosa. Ennek ellenére mindig csinos csajok voltak körülötte, mert egy csomó nőnek jobban kellett a karizma, mint az IQ-ja.

2017. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, leginkább egy keveset beszélő és nem társasági ember. Azért a nők között is van ilyen.
2017. aug. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!