Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol bújkáltok rendes férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkáltok rendes férfiak?

Figyelt kérdés

22 évesként nekem nagy az elvárásom?

Csak annyit várok el, hogy az illető becsületes, megbízható, őszinte és humoros legyen. Na meg, legyen egy fokkal szebb, mint az ördög és legyen igényes, sportos a megjelenése.


2017. okt. 18. 08:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
és cserébe mit is nyújtasz te? :)
2017. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%

Te rendes lány vagy?

Magadat hogyan jellemeznéd?

Egyszerűen nyitott szemmel kell járni ott vannak azok a rendes fiúk.

2017. okt. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Azt hiszem, hogy ezeknek az elvárásoknak még én is meg tudnék felelni. Talán egy fokkal azért szebb vagyok mint az ördög.
2017. okt. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Csak olyanokat várok el a másiktól, amiket én is tudok biztosítani.
2017. okt. 18. 08:31
 5/36 anonim ***** válasza:
76%
Ha szerinted nincsenek ilyen férfiak, akkor vagy vak vagy, vagy a hegyi barlangból nem nagyon jössz ki...tudom, hogy nem 10- ből 9, de mondjuk 10- ből 2-3. Keress máshogy, máshol.
2017. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
0%
Megizzadnál nálam :D
2017. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
Hiteltelennek tűnik ez a kèrdés de szintén gyakori. Az a forgatókönyv hogy az elvileg visszafogott igényekkel rendelkező lány akiről mindvégig alig derül ki bármi, kap kb 50 privit de az összes jelenkező elvérzik a képküldés után mert ő valójában olyan ördögre gondolt amit valami szexi színészfiú alakított valamelyik amcsi filmben....
2017. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
44%

Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok. Épp az ablakod aljából leslek, amint egy tulok farkán lovagolsz, s hallom, hogy panaszkodsz közben erről. 👌😉

Mindenkinek mást jelent a becsületes, megbízható, humoros, őszinte fogalom. Az igényesség, sportosság is. Szóval...kérlek, mesélj még, de vicen kívül! Vagy nem is igazán szeretnéd ezt az egészet?

2017. okt. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

szerintem nem nehéz ilyen férfit kifogni, de lehet én tévedek


mondjuk az is benne van a pakliban, hogy olyat fogsz ki aki csak dugni akar, vagy hűtlen, esetleg megbízhatatlan

2017. okt. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Ezek a tulajdonságok rám igazak, leszámítva az utolsót.

A poklok fejedelme hozzám képest igazi kis csinibaba:


Proof:

[link]

2017. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!