Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol bújkáltok rendes férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkáltok rendes férfiak?

Figyelt kérdés

22 évesként nekem nagy az elvárásom?

Csak annyit várok el, hogy az illető becsületes, megbízható, őszinte és humoros legyen. Na meg, legyen egy fokkal szebb, mint az ördög és legyen igényes, sportos a megjelenése.


2017. okt. 18. 08:26
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mondanám h nyisd ki a szemed, de nem tudom merre szoktál járni....
2017. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
54%
Én is rendes becsületes vagyok, ha nem ezt mondanám akkor hazug lennék. Divatba jött ez az önkritika de gyártani ne kelljen és a valódi pozitívumot se legyen szégyen felvállalni. Az okoskodó hozzászólót átverte valami álnok szépfiú ezzel a “ rendes vagyok” szöveggel, mellyel akkor pont elhalászta őt egy tényleg rendes de 1-2 fokkal kevésbé dögös pasi elől
2017. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

#22

Tevedsz :) sok haverom volt mar, vagyis hat en azt hittem hogy azok, mind normalisnak mondta magat, meg kedvesnek... A kedvesseg abban merult ki, hogy tapadosak voltak, elni nem lehetett toluk, mert "torodnek velem". Az erzelmesseg annyit jelentett, hogy erzelmileg manipulaltak, zsaroltak. Komplexusok, feltekenyseg, hiszti, agreeszivitas, stb. Az exem is ilyen volt, eleinte romantikus verseket irt, kis cuki volt, aztan szep lassan elojott az igazi enje.

SOHA nem lattam meg olyat, aki reklamozza magat hogy jajj, o aztan normalis, es kozben a valosagban is az.

Most a parom aranyos, erzelmes, kedves, megbizhato, es TENYLEG ilyen. Soha nem mondta ezeket magara.

Aki normalis, az normalis, nem szorul ra, hogy promozza magat :D

2017. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
32%

Ja igen, es jellemzo, hogy aki kedvesnek tartja magat, az azt hiszi, hogy ez valamifele ereny, valami teljesitmeny, es ELVARJA cserebe, hogy a csaj lefekudjon vele.. az ilyen kedves ember szerinted? :D


+ Hadd ne szamoljam meg, hany gyalazkodo, undorito, engem es hozzatartozoimat serto es fenyegeto uzenetet kaptam itt az oldalon olyanoktol, akik 2 perccel elotte meg kezzel-labbal kapaloztak, hogy ok bizony milyen aranyosak, meg tulsagosan is :DD

2017. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
a kedvességről annyit mondani mindent lehet, bizonyítani kell! vitázni is felesleges erről :)
2017. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
60%
Jól van értjük, a frusztrációdat igyekszel minden férfira kivetíteni.
2017. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%

#26

Nem vagyok frusztralt, es nem a ferfiakrol beszeltem, hanem emberekrol.

2017. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
akkor abban se lehetsz biztos hogy a jelenlegi hapsid kedves, lehet idővel nála is eltűnik a rózsaszín köd csak speciel ő tovább tudja húzni a beetetési időszakot. Amúgy meg álljon meg a menet! A kérdés kifejezetten a rendes férfiak jelentkezését várja( nem előzmény nélkül reklámozzák tehát magukat) most tagadják meg magukat?
2017. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

#28

Azert mas szerintem, mikor valaki fel evig birja magat kontrollalni meg tenni a szepet, meg ha valaki mar 6 eve oszinten aranyos es kedves es torodo ;)

En csak gondoltam figyelmeztetem a kerdezot, hogy ne doljon be az itteni kamunak.

2017. okt. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Remek hogy látatlanban mindenkit ismersz a gyk-n
2017. okt. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!