Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen lehet ismerkedni úgymond "barátnőtípus" lányokkal is?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy inkább csak alkalmi partmer leresésre való. De vannak fent olyan lányok is akik tudjátok, kedvesek aranyosak és nem "arra" hajtanak csak.
2017. okt. 18. 19:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és nem tudom mennyire releváns, de 23/f.
2017. okt. 18. 19:45
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Tinderen semmilyen lánnyal nem lehet ismerkedni, ha nem nézel ki tökéletesen.
2017. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%

A tinder alapvetően szexpartnerkereső. Csak azok használják párkeresésre, akik ezt nem tudják vagy nem akarják tudomásul venni. :D

Amúgy ha nem válaszolnak, akkor teljesen mindegy, hogy milyen típusúak, nem?

2017. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Persze, hogy lehet. A lányok többsége alapból is inkább kapcsolatot keres. A pasik sajnos jóval kisebb arányban...

21L

2017. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
#3 a tinder szexpartnerkeresőnek indult, de ma már messze nem csak az. Nincs semmilyen szabályzat, ami előírja, hogy mire használhatod. Ne akard már másnak megszabni...sőt, én arra is szoktam használni, hogy külföldiekkel beszéljek és fejlesszem a nyelvtudásomat :D
2017. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 4. jól írja. :(

N23

2017. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még rosszlányokon is.
2017. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, de nem érdemes. Én is ott vagyok, ki is van írva, hogy nem akarok szórakozni alkalmi szarságokkal, és ezerakárhány matchem van... De kritikán aluli.


Ennek ellenére annyi értelmetlen, megalázóan szar randim volt, és olyan modort engednek meg velem, hogy már azon gondolkodom, törlöm az egészet a fenébe. Tényleg, mikor semmi mást nem kapsz gyártósorszagú üzeneteken kívül, ahol a másik hülyének néz, meg mikor elmész valakivel randira, és arra nem méltat, hogy hölgyként tiszteljen, ha már te is tartod őt annyira... Nagyon giccs, amit írok, tudom, de nekem már nagyon alacsonyan van az ingerküszöböm. Ha valaki felajánlja, hogy ugorjak át este hozzá, meg elkezd nekem hebegni, hogy nem tudja még, mit akar, illedelmesen rövidre zárom a dolgot, mert fárasztó és fölösleges így ismerkedni. És tényleg szar érzés mindenhogy, mikor valakivel valami csoda folytán elbeszélgettek rendesen és nem egy rutinkérdéssorral traktál, erre benyögi, hogy cuki vagy, gyönyörű vagy, okos vagy, rendes nő vagy, de inkább járjunk össze.


És akkor ott a másik véglet, aki az első randi után pszichopata módjára csüng rajtad, meg eltilt a fiú barátaidtól (volt ilyen), meg elkezdi promózni a fogamzásgátlót, ha már hosszútáv (ilyen is volt), vagy elkezd nyávogni az exétől kezdve a pénzügyein keresztül az ő törékeny lelkéig, ami olyan ingatag és bizonytalan, hogy már te érzed magad férfinak. Bár van, mikor az is csoda, ha ő találja ki, hogy hova menjetek randizni, és mer csipkelődni meg intellektuális vitát nyitni, ha nem egyezik a véleményetek, mert nem felejtette el a nagy seggnyalástól, hogy ő jelenleg egy tőled független férfi, akinek talán nem ártana határozottnak és talpraesettnek tűnni.


Nem szeretnék ujjal mutogatni senkire, de ahhoz talán "barát típusnak" kellene lenni, hogy az ember találjon "barátnő típust". És amit írok, az egy fiúka szemében ijesztő és unalmas. Igen, nekem meg az az unalmas, hogy nem képesek az emberek elköteleződni meg valami stabil dolgot felmutatni magukból vagy az elképzeléseikből. Egy férfiben legyen már annyi, hogy képes következetesen viselkedni, és nem egy nőtől vár áldást, vagy emeli azt piedesztára.


Az olcsó borral megfagyás és bokorban dugásra invitálás pedig továbbra sem randi, csak egy díszcsomagba ültetett "dugunk".

2017. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a lányok többsége ezért van fenn. És ahogy az előttem lévő írta, a fiúk inkább azok, akik ezt egyáltalán nem tartják tiszteletben. Velem is előfordult már, hogy valakivel előre "lefektettük a kereteket", mikor még chateltünk, miszerint én inkább hajlok valami olyan felé, amiből később nagy dolgok is lehetnek (nem érdekel, mennyire szánalmas, én nem kiélni akarom magam, sosem akartam, hanem valakit, akivel akár életre is lehet tervezni, ha egyszer működik a dolog, akinél meg ez benne sincs a pakliban, azzal időhúzás ismerkedni), erre elkezdi erőltetni egy jóhangulatú randi közepén, hogy aludjak vele, majd mikor ragaszkodom az álláspontomhoz, feláll és otthagy.


Én próbálok kedves és aranyos lenni, de hogy legyek az, ha még embernek sem néznek, nemhogy leendő barátnőnek?


Szóval van abban valami, hogy nem való komoly kapcsolatra a Tinder...


21N

2017. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Egy férfiben legyen már annyi, hogy képes következetesen viselkedni, és nem egy nőtől vár áldást, vagy emeli azt piedesztára."


Érdekes, én pont a nőkből hiányolom a következetességet...

2017. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!