Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mit szóltok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok ehhez a női társkereső hirdetéshez:"Határozott pasira vágyom. Szeretem, ha irányítanak. "?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam az egyik napilapban, mindössze ennyi volt a szövege. Szerintem ez a valahol minden nőben benne van, de mégis furcsa volt olvasni, hogy ennyire ki van élezve ennél a nőnél az alárendeltség iránti vágy.


Mit gondoltok erről? Ez valójában egy olyan mondat, amit minden női társkeresős bemutatkozásba oda kell képzelni, mondhatni alapelvárás? Ha ennyire jelen van a nőkben a szubmisszív hajlam, akkor miért hangoztatják mindig az egyenlőség fontosságát egy kapcsolatban?



2017. okt. 19. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Règen falun úgy mondták, az asdzonynak ura van...akkor vallàsosabbak voltak az emberek a teremtőt Úristennek röviden Úrnak emlegettèk. A hölgyek 99%àból.kihalt ennél a hölgynèl megmaradt a vágy arra hogy valaki ìlyen legyen. Ìgy èli meg a nőiessègèt! Sok az egyszàlbèl tutyimutyi pàva pasi....az ilyeneket akarja lerázni!
2017. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
sanszos, h sub a hirdetés feladója.
2017. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy biztos talál majd valakit, de nem engem. Én nem keresek olyat, akit irányítani kell.
2017. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Szóval te egy darab hirdetés alapján általánosítasz minden nőre? Logic fuck.
2017. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

tetszik ha szub, de ne legyen életképtelen!

bejönne egy ilyen kapcsolat, de csak akkor ha megfelelő a partner hozzá, életvitel szinten is jöhet a BDSM


viszont ha csak ennyit tudok kiolvasni az adatlapjáról az elég karcsú infó

2017. okt. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Valaki, egy! valaki felad egy ilyen hirdetést, neked az a reakciód erre, hogy ráhúzod minden nőre, utána pedig idejössz megkérdezed, miért fontos nekik az egyenlőség? Komolyan nem értelek.
2017. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne minden noben, engem pl nem kell es nem is hagyom, hogy iranyitsanak. Ha tanacsot KEREK, akkor termeszetesen meghallgatom a parom velemenyet, de ennyi. Ennel nagyobb foku iranyitasra nincs szuksegem mar kb gyerekkorom ota.

A hirdetes feladoja egy hatarozatlan, de nagyszaju lany, aki nagyon vaganynak probal tunni es azt hiszi, igy majd talal egy igazi ferfit. Mert a hatarozott pasi termeszetesen alapelvaras a legtobb nonel, de altalaban az az idealis, ha a ferfi a sajat eletet illetoen hatarozott (nem neked kell tutujgatnod ha pl nem szereti a munkahelyet de gyava valtani es inkabb neman szenved) es a kozos dontesekbe sem csak beleszarik, hanem neki is van azert velemenye.

2017. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eléggé felkapott mostanság az, hogy azt vizsgálják, hogy egy szokás, norma hogyan örökíthető nemzedékről nemzedékre. A nőknek csak most van lehetősége függetleníteni az életüket, azelőtt kiszolgáltatottak voltak egy férfinak, nem véletlenül volt nagyobb létjogosúltsága a házasságnak, ugyanis egy nő így biztosíthatta a helyét, a férfin keresztül. Ez azért még belénk van ivódva, sőt, nem vagyok szakértő, de annak is adnék esélyt, hogy a női szubmisszió ez bizonyos szinten genetikai jellem is, de ha ez badarság, akkor a kultúrális örökségünkben még megtalálható. Szerintem amíg női méhben fogan a gyermek, addig a nőknek szüksége lesz a férfiak támogatására, mert az egy "védtelen" állapot. Sok egyedülálló anya van, aki végigcsinálja így is ezt az utat, de én lelkileg biztosan tönkremennék. Remélem, hogy én olyan férfit találok, aki méltó apja lesz a gyermekemnek, és igen, ebben a helyzetben az anya akkor nyugodt, ha tudja, hogy az apa feltalálja magát, nem olyan életképtelen, hogy úgy érezze magát, hogy egyszerre két gyerekről is gondoskodnia kell. Én nőként úgy tudnék felnézni az újszülött gyermekem apjára, ha nem a problémageneráló, hanem a problémamegoldó lenne.
2017. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!