Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom azt, hogy nincs esélyem a lányoknál a korombeli fiúkkal? 20/F

Figyelt kérdés
Valamiért az van bennem, hogy úgyis jobb mint én és nincs is értelme megpróbálnom. Ha tetszik is egy lány inkább nem foglalkozok vele mert ha egy másik pasi is megpróbálja megszerezni akkor csak rosszul esne ha őt választaná. Ezzel az a probléma, hogy így nem lesz barátnőm de amíg ezek kavarognak bennem szerintem úgy sem lenne.

2017. okt. 19. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Nincs önbizalmad. Ennek lehet oka, vagy lehet ok nélküli.

Pl ha csúnya vagy, nem csoda h nincs önbizalmad. Ezeket már mi mélyebben nem tudjuk megválaszolni

2017. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagymenő a lányok körében az biztos. De csúnya nem vagyok. Az, hogy nem tetszek minden lánynak az valószínű de mégis más pasi akkor is hajtja a lányokat ha tudja, hogy nem a legjóképűbb. Ez az ösztön állítólag minden pasiba benne van, hogy meghódítani egy nőt de én inkább még egy próbát sem teszek egy buliban sem.
2017. okt. 19. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Legnagyobb jóindulattal mondom, és remélem ..olvasol a sorok között. A férfiaknak azért megy ez, mert férfiak. te csak egy félős kisfiú vagy, aki bocsi, de így nem is érdemli meg a női figyelmet.

Legyen vér a pucádban, jobb ezzel elvesztegetni fiatal éveidet, és a sarokban csücsülni, mint próbálkozni? Pláne ha nem vagy csúnya...


Gondolj azokra, akik csúnyák, betegek, nem tudom, mikropénisszel rendelkeznek, még nagyobb hátránnyal indulnak. Ők cserélnének veled, mert neked a mersz nincs meg. Megadnának mindent, hogy átlag testük legyen, és már mennének is a lányokhoz.


Nőj fel...mert 20 évesen a fasorba se vagy! Tudod mit csinált 20 évesen párom? 2hetes nyaralást szervezett, és rendezte az ingatlanunk eladását, és megkérte a kezem.

Te mit csinálsz 20 évesen? gyk-n rinyálsz....


Nem vagy férfi!!(még)

2017. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
70%
Így van, hallgass a #3-asra. Legyél agresszív, törtető, a konkurenciát eltaposó, érzelmekre manipulatívan ható tapló állat. A csajok majdnem mind szubmisszívak, imádják, ha valami görény alá befeküdhetnek, s együtt röhöghetnek az olyan srácokon, akiknek pusztán annyi hibájuk van, hogy bátortalanok a nőkkel.
2017. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legbelül én is érzem, hogy egy gyáva kisfiú vagyok amit más is lát meg tud rólam, szóval ennek tudatában eleve hátrányból indulok már, mivel ismernek. Az is nyomaszt belülről, hogy múlnak a fiatal éveim és nem tapasztalom meg azt amit a többi srác. Mégse tudok ez ellen semmit tenni, úgy érzem le vagyok bénulva. Kimaradt minden így alapok nélkül kellene a mélyvízbe ugorjak. Hogyan csináljam?
2017. okt. 19. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Vagy legyel olyan mint a 4es. Aki csak a vegletekbe tud gondolkodni mert meg 30 evesen is egyedul maradt, mert tunya-munya, feloske, es utalja a noket, mert nem ilyen szerencsetlen kell nekunk.
2017. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát olyan igazi férfi úgysem vagyok mint amiről te beszélsz, a lányoknak meg olyan kell. Ezek szerint joggal érzem azt, hogy nem vagyok nyeregbe egy vonzó pasival.
2017. okt. 19. 20:26
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Nem az kell h nagyon megvaltozz. H fhu de hapsi legyel. Csak...kicsit legyel mar tokos. Oke h valaki epp introvertalt...de...

Azert ha majd 10 ev mulva se lesz senkid, ne legyel olyan noutalo farok mint a 4eske :D onnan mar nincs visszaut

2017. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Őszintén, el vagyok már maradva? 20 leszek néhány napon belül, sok időt vesztegettem el eddig?
2017. okt. 19. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
Oszinten? Nem. Nem vagy a korodhoz igazan erett, de azert nem maradtal le semmirol
2017. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!