Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen teljesen tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen teljesen tapasztalatlanul nincs is esélyem a korombeli lányoknál?

Figyelt kérdés

Csak hogy értsétek a legtöbb annyi volt egy lánnyal hogy 1 randiig eljutottam de az kb 15 évesen volt.


De most egy 20-22 éves lánynál úgy tudom hogy a csók az 1. vagy a 2. randin már szinte alap de én azt se tudnám hogy kezdjek neki.

Meg tudná érteni ezt egy ilyen idős lány hogy ez nekem még ismeretlen dolog ezért nem megy minden egyik napról a másikra?


2012. nov. 28. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Bulizz, élj, aztán lesz, ahogy lesz :D Ne görcsölj.
2012. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyha kedvel téged,akkor megérti;)
2012. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet néhány lánynál alap, nálam nem az. Sőt nem biztos,hogy örülnék neki ha rögtön 2. randin lekapna ha még alig ismerem :D Szóval nem gond, viszont ne görcsölj rá, azért ha olyan a szitu ,hogy látod rajta,hogy jól esne neki a csók meg neked is, akkor ne fogd magad vissza.
2012. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Amelyik normális,értelmes és ezt fel tudja fogni,az igen.De a mai világban ez 0,01%-ot jelent,tehát nagyon nehéz lesz ilyet találnod.Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, és még nagyon sokan mások is,akik egy ilyenre várnak.Azt tudom mondani neked,hogy járj nyitott szemmel a világban,és akkor remélhetőleg találsz egy ilyet. :)
2012. nov. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a hozzád való lányoknál, tehát 22 évesen a 16-18-asok imádni fognak. Nekik már nagy vagy és menő.

Ellenben a 22 éves lányok rám buknak, akinek már karrierje, lakása, tapasztalata van... 26/F

Picit el van tolódva, de ez ne aggasszon, a lányok előbb érnek, na meg a férfiak is inkább később akarnak gyereket vállalni, úgyhogy ez így tökéletes.

2012. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

És akkor én mit mondjak? 30 éves létemre vagyok kb. ugyanott, mint te (kivéve azt, hogy én még egy randiig sem jutottam el). Ezt egy korombeli "lány" (nő) meg méginkább nem tudná felfogni.


30/f

2012. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ. Ha egy gonosz szipirtyót fogsz ki, főleg ha buliról kötöd el ezt a kancát, akkor biztos,hogy jó alaposan körbe fog röhögni, elől hátul, jobbról balról. Egyszerűen egy két lábon járó Gálvölcsi show leszel neki. egy szórakoztató kisiparos. Miután kiröhögte magát, mintha elvágták volna, eléggé el fog menni a jó kedve. Majd meg fogja kérdezni, hogy téged melyik bolygóról szalasztottak hülyegyerek! Utána meg elviharzik, és várja a következő balekját a potyaleső ital meghívásra.

Vannak ilyen zárkózott, halkszavú, kattant lányok, akik szigorú gyagyás vallásos nevelésben lettek részesítve, ők nagyon fognak neked örülni,, mert esküvő előttig még meg sem kell nagyon reszelned a lukukat. NEm elvárásuk. Hébe meg hóba kifoghatsz egykét ilyet, de nem ez a gyakori, csak itt a gyakori kérdéseken az, hogy van egykét ilyen igazságosztó, aki azt hazudja,hogy a belső tulajdonságod érdekelné őt. Ha meg meglát, feltételezhető,hogy szarik rád, ha meg megismer,hogy ki is vagy valójában, hát, nem akarnék a bőrődben lenni. Mendj el , kur váztasd meg a tökeidet, aztán ha kikúpálódtál náluk, akkor esetleg benyalhatsz pár átlagnőnek is. Addig inkább hagyd a fenébe őket mindet. Rűjuk se nézz, csak a fölet nézni szigorúan! Buszon meg jobbra az ablakon kinézni! Bármi történjék, NE NÉZZ RÁJUK!

2012. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy benned van a hiba?
2012. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom elképzelni,hogy ilyen esetben lenne esélyed.

Mondjuk 2 éve még azt sem tudtam elképzelni,hogy nálam 2 cm-el alacsonyabbbarátom legyen,most mégis ez a helyzet :)

2012. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 18 vagyok, és ha egy ilyen emberrel futnék össze, ez lenne a legkisebb bajom. általánosítani nem akarok, de biztos vagyok benne, h sokakat zavarna, de szerintem aki normális, megérti. ennek inkább örülni kéne (jó nyilván nem annak, h teljesen tapasztalatlan vagy), jobb, mint ha minden az útjába kerülő lánnyal kavarna
2012. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!