Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érdekli őt a szüleim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli őt a szüleim? Miért kérdezhet ilyeneket?

Figyelt kérdés
Egy férfi akivel a neten ismerkedem fura dolgokat kérdez tőlem. Azt még értem, hogy megkérdezte mivel foglalkoznak, nem is erre értem. De olyat is megkérdez néha, hogy jelenleg mit csinálnak a szüleim, a szobájukban vannak-e stb. De olyanra is kíváncsi hogy én a szobámban vagyok-e, és hogy miközben írunk egymásnak nézem-e a tvt.
2017. okt. 19. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mert kommunista időkben élünk és a kedves férfi besúgó.
2017. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő a cukrosbácsi és mutogatni akar.. na meg nézelődni.. :)
2017. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
96%
Jut eszembe, tényleg, szüleid mit csinálnak?
2017. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom szívesen beszélget veled, de már nem tud mit kérdezni. Ez fura az elején, kialakult párkapcsolatban már viszont nem lenne az. Mit nézel, hogy-hogy nézed, tényleg szereted, nincs ezekkel semmi baj szerintem.

Jó az már gáz ha a szüleidet is ennyire mélyen kérdezi, lehet mondjuk azért érdeklődik mert ha megismerkedik velük, legalább tudja miket szoktak csinálni, mi az érdeklődési körük, másra nem tudok gondolni


F

2017. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most kb olyan volt mintha beosont volna hozzátok a házba és azért érdeklődne -hogy ki merre van- hogy ki tudjon szökni :D
2017. okt. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom még csak elképzelni sem. Szerintem kérdezz rá nyugodtan, ez nagyon fura és gyanús dolog. Ha tud rá adni elfogadható magyarázatot, akkor oké, ha nem, akkor én lehet, hogy nem beszélnék inkább többet vele.
2017. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt írta csak úgy megkérdezte.
2017. okt. 20. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő igy ismerkedik és neki ez természetes .Meg nyilvàn igy akarja a tudtodra adni hogy nem csak egy dugàsra kellessz.Sztem kérdezz te is tőle ne hagyd hogy mindíg ő kérdezzen aztàn màr tök természetes lessz a beszélgetések ezekrol a dolgokrol csak még az elején szokatlan .
2017. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!