Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én lehetek ilyen szerencs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én lehetek ilyen szerencsétlen? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs szerencsém a nőkkel párkeresés terén...

Nem gondolom h annyira ronda pasi lennék, van munkám nem is rossz elvileg... A dolgaimat nem anya meg apa vette :D

Eléggé önálló vagyok úgy érzem.


Bárkit akit megismerek beszélgetésnél tovább nem jutok.

Viszont most beszélgetek néha egy kedves, intelligens, csinos lánnyal akit fb-on láttam meg. Talán a fotói alapján az egyszerűsége fogott meg..., nem tudom.

Pár beszélgetés után találkozni szerettem volna vele de visszautasított mondván h nem rég ért véget a kapcsolata és eltávozott egy közeli hozzátartozója.

Mindezt megértem és azt is h nem akar megismerni most új embert párkapcsolat meg totál kizárva. (maximálisan megértem)

Ő nem keres engem, de ha érdeklődök, akkor nem egyszavas válaszokkal tud le hanem jó beszélgetések kerekednek egy-egy témából.

Szerintetek érdemes tovább tartani vele a kapcsolatot?

Esetleg valakivel fordult-e már elő hasonló?



2017. okt. 21. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akar tőled semmit.
2017. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ennyire unatkozna h azt a pár estét végigbeszélgeti?
2017. okt. 21. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán benne van. Pláne ha jó beszélgetőtársnak talál...
2017. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem akar tőled semmi, megmondta. Fogadd el. Merj élőben ismerkedni. Persze van kockázata. Nőként hidd el megértem és minden tiszteletem a férfiaké, akik mernek kezdeményezni, nehéz szitu, mert mindig benne van a visszautasítás lehetősége. Kicsit erősödj meg, növessz páncélt, és gondolj arra, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, viszont így nagyobb eséllyel lesz barátnőd, mintha csak a babérjaidon ülnél. Mozdulj ki, menj szórakozóhelyre, még az is lehet baráti társaság által ismersz meg valakit.
2017. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

hát akkor nem rohanok ezután a busz után :D

míg nem jön más a képbe addig én is elütöm az időt...

2017. okt. 21. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Jó kis net-barát leszel:D

Talán próbálkozzál élőben beszélni lányokkal és ne pötyögve..."beszélj".

2017. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ez a probléma a vidéki élettel a szórakozóhelyek kilőve

heti 6 nap munka és mellette iskola...

A baráti kör meg elment az ország másik felébe vagy külföldre űj baráti kör meg mire épül az idő...

Nem nem csak kifogásokat keresek.

Nem is vagyok az a a beszari bárkivel leállok beszélgetni megismerni nincs ezzel problémám.

Vezető beosztású pozícióban a kommunikációs készségek fejlődnek...

2017. okt. 21. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hàt ismerkedj vele de egyszer megunod mégha gyàszol is a csaj.
2017. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!