Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kérdezem, miért tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérdezem, miért tapasztalható sok lánynál ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n és való életben is rengetegszer találkozom ezzel a jelenséggel, hogy a nők nagy része a velük egymagas, vagy pár cm-rel alacsonyabb pasikhoz úgy állnak hozzá, mintha ők már nem is férfiak lennének, hanem a törpe kasztba sorolják őket.


Az indok az szokott lenni hogy biztonságosabban érzik magukat 20-30 cm-rel magasabb pasik között, és szeretnek rájuk felnézni.


Nos, szerintem ez egy nagyon buta és felszínes gondolkodás. Személy szerint én 175 cm vagyok, barátom 173 cm. És a 180-190 cm-es haverjaimmal ha vagyok egyik közelében sem érzem magam biztonságban, mivel tesze toszák, csak a szájuk nagy, mutatni próbálják a nagy erős és magabiztos férfit, miközben egyáltalán nem azok.

Szemben a 173 cm-es barátommal, akinek tényleg van egy nagyon erős, vezetői, karizmatikus férfias megjelenése, és még a nála magasabb nők is rajta szoktak lógni.

Mellesleg szerintem egy férfira nem a magassága miatt kéne felnézni, hanem a személyiségére és arra amit elért aaz életben ami egyáltalán nincs összefüggésben a magassággal.


Ti mit gondoltok? Nők, ti miért nem gondolkoztok ezen, miért vagytok ennyire buták?



2017. okt. 22. 14:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Az ízlés nem egyenlő a butasággal.
2017. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek vannak alapelvárásai a másikkal szemben, ez egyénenként változik.

Az emberi ízlést és elvárást pedig teljesen értelmetlen magyarázni és fejtegetni, mert nincs rá értelmes magyarázat.


Most akkor én is buta és felszínes vagyok, mert számomra alapelvárás, hogy ne legyen elhízva egy pasi, ne dohányozzon és ne igyon alkoholt? Legyen tőlem kb 5-10 centivel magasabb? Legyen életcélja, ne legyen önző egoista? És legyen számára nagyon fontos a sportos egészségtudatos életmód? És akik ezeknek nem felelnek meg azokat meg baj, ha lapátra teszem?

2017. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Őszinte választ vársz, vagy diplomatikusat?


Na jó mondom az őszintét: Azért mert a fiatal nők annyi férfi közül válogathatnak, hogy simán megtehetik, hogy a 180 alattit besorolják a törpe (dwarf) fajba, a nettó 300 alattit a szegény pasi kategóriába, az átlagos arcú pasikat a csúnya kategóriába, és ha még 8 szűrőt helyet el, akkor is marad néhány pasi aki mind az összes szűrőnek megfelel. Minek adná lejjebb az igényeit?


De ez a bőség állapota nem tart ám sokáig. 18-24 éves korig tart ez a "túlerő" a férfiakkal szemben, utána már életük végéig napról napra kevesebb férfi fog nekik udvarolni és egyre előnytelenebbek. Mivel egy vonzó férfi (aki minden feltételnek megfelel) az 25, 30, 35, de még 40 évesen is a 18-24 éves, éppen aktuális szép lányokat fogja hajkurászni. Ezt borítékolom neked.

2017. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Egyéni, ki mit preferál, ettől nem lesz okosabb, butább, több, kevesebb, csak neki egy adott kategória jön be, és pont.

Én 170cm vagyok, a férjem 178cm. Előtte az exem 175cm magas volt. Nekem inkább az én magasságomhoz közeli férfiak tetszettek mindigis, nem szeretem, ha valakire "fel kell nézni", mert kényelmetlenül érzem magam mellette. De ez az én egyéni dilim. Az övék meg a fodítottja.

2017. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Az hogy milyen életmódot éljen az szerintem teljesen alap elvárás.


De olyan dolog, amiről nem tehet meg nem tudja befolyásolni az elég gáz :D Nem azt mondom hogy oda kell lenni az 5-10 cm-rel alacsonyabb pasikért, de ha egymagasok vagytok, max 1-2 cm mínusz van a pasi javára, de emellett tökéletes az összhang akkor szerintem nincs gond. Még is sok nő kosarazza ki ezeket a pasikat, mondván hogy nekik csa egy 2 méteres adonisz kell....... mert hozzá tudnak magassarkút felveni :D :D :D :D :D

Szánalmas hogy még csak esélyt sem ad sok nő a vele egymagas pasinak, aki lehet hogy jóval értékesebb belsőre mint a nála 20 cm-rel nagyobb féisten

2017. okt. 22. 14:55
 6/26 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, de szerintem te nem nő vagy, hanem egy siránkozó pasi, az egyik sok gyk-s rinyagép közül.


Pl számomra, mint ahogy írtam is, azért legyen tőlem 5-10 centivel magasabb, mert szeretek magassarkú cipőkben járkálni. Ennyi. És számomra kellemetlen, ha tőlem alacsonyabb a srác.

2017. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
6-os megadta a választ, miért ilyen sok az ostoba idi óta liba. Azééé legyen magasabb mert szeretek magassarkúba járni...eeeöööö.... :DDDDDD
2017. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

#7


Akkor te pedig gyere össze egy 150 kg-s zsírbálnával. Ja, az már neked nem kell. Hát nekem se kell a 150 centis pasi.

2017. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%
* jav: 160
2017. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
8-as, megint terelsz. A 150 centivel semmi baj, mert arról nem tehet. nem is lenne kizáró ok. A zsírbálna már más kérdés. te meg direkt összemosod a kettőt, hogy kobb színben tüntesd fel magad! :DDD
2017. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!