Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kérdezem, miért tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérdezem, miért tapasztalható sok lánynál ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Itt a gyk-n és való életben is rengetegszer találkozom ezzel a jelenséggel, hogy a nők nagy része a velük egymagas, vagy pár cm-rel alacsonyabb pasikhoz úgy állnak hozzá, mintha ők már nem is férfiak lennének, hanem a törpe kasztba sorolják őket.


Az indok az szokott lenni hogy biztonságosabban érzik magukat 20-30 cm-rel magasabb pasik között, és szeretnek rájuk felnézni.


Nos, szerintem ez egy nagyon buta és felszínes gondolkodás. Személy szerint én 175 cm vagyok, barátom 173 cm. És a 180-190 cm-es haverjaimmal ha vagyok egyik közelében sem érzem magam biztonságban, mivel tesze toszák, csak a szájuk nagy, mutatni próbálják a nagy erős és magabiztos férfit, miközben egyáltalán nem azok.

Szemben a 173 cm-es barátommal, akinek tényleg van egy nagyon erős, vezetői, karizmatikus férfias megjelenése, és még a nála magasabb nők is rajta szoktak lógni.

Mellesleg szerintem egy férfira nem a magassága miatt kéne felnézni, hanem a személyiségére és arra amit elért aaz életben ami egyáltalán nincs összefüggésben a magassággal.


Ti mit gondoltok? Nők, ti miért nem gondolkoztok ezen, miért vagytok ennyire buták?



2017. okt. 22. 14:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Én azért nem jönnék össze egy zsírbálnával, mert szeretek öltönyt hordani, az pedig karcsúsít, szóval túl kövérnek nézne ki mellettem. :/


32F

2017. okt. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
57%

#10


Miért annyira baromira nehéz elfogadni, hogy van, akiknek konkrét elképzelései vannak, hogy milyen legyen a másik?


És nem kéne itt rinyálni folyton azért, mert pl. nem feleltél meg a másik elképzeléseinek?


(hát számomra kizáró tényező a 150 centis pasi, mert én alapból 159 centi vagyok, szóval, bocsi, de számomra baj)

2017. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
81%

Lol

Nem nőként kérdezed.

2017. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
52%
12. Semmi gond. remélem majd álmaid pasija azért hajt el, mint a magzatvizet, mert egy törpe vagy, és neki a hosszú combú modell nők jönnek be. bezzeg akkor majd szidod, hogy miyen felszínes. :DDD
2017. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%

#14


Álmaim pasija ugyan megnézi a modellcsajokat, már amelyiket, neki inkább a sportos csajok jönnek be, nem a genetikai csontkollekciók, de neki én teljesen megfelelek, mind külsőre, mind belsőre. :) És már 4 és fél éve együtt vagyunk. :)

2017. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
47%
Én jártam nálam alacsonyabb sráccal, de elég is volt. Azóta van 185 centis limitem. Én magam 174 centi magas vagyok, tehát Átlagvilágban az átlag nők között magasnak számítok, míg szintén Átlagvilágban egy átlagos 170-172-3 centis férfi a férfiak között alacsonynak számít, és őszintén szólva egyszerűen hülyén is áll egy férfinek az ilyen alacsony magasság. Hiába vannak kigyúrva, akkor is kis törpike lábaik vannak, magassarkút végképp elfelejtheted, mert már amúgy is hülyén néztek ki, emellett még hajolgassál is... jaj, nem köszönöm. Egyszer próbáltam, többször nem kell. És ehhez semmi köze a biztonságnak, szimplán csak ízlés kérdése.
2017. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%

Azért nem érted, mert 175 cm magas vagy.


Én 152 centi vagyok. Magyarázzam tovább, hogy egy nálam alacsonyabb pasit miért nem tudok férfinak tekinteni?

2017. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
22%
17. De az a baj, hogy a 150 centis nők se 152 centis pasit keresnek. hanem akkor már legyen minimum 175.
2017. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
57%
De miért baj? Mindenkinek megvan az elképzelése. A férfiak átlag magassága magasabb mint a női átlag magasság és nem véletlenül. Biztosan nem minden alacsony lány akar nagyon magas pasit, és ha valakibe beleszeretsz, akkor a magasság már nem is olyan fontos.
2017. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Sunshinedoll ***** válasza:
64%
Jólvan, akkor te járj azokkal a pasikkal, akik magasságuk miatt a fiamnak néznek ki, nekem meg több magas pasi marad :D
2017. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!