Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a férfiakra illetve a nőkre hogy inkább egyedül maradnak mint hogy lejjebb adják az igényeket?

Figyelt kérdés
2017. okt. 22. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
10%

A nők nem szorulnak erre rá, mert fiatal korban még minden ujjukra jut pasi, csak akad egy jóképű, normális is köztük.

De majd 35 év fölött meg már bárki jó lesz nekik, csak pasi legyen. 50+-os is jó, csak ne legyenek egyedül.

2017. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nőként rám jellemző.Az én igényeim olyan alapok, hogy még ezt sem képesek megugrani.Így megtanultam egyedül is jól érezni magam.
2017. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

#1-es, nincs igazad. Én 35+ nő vagyok, és nem jó akárki, csak pasi legyen. Amúgy sem "pasira" vágyom, hanem férfire.

Szerintem a nőkre jellemző inkább a nem megalkuvás.

2017. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én Férfiként sem alkuszom meg,épp ezért vagyok egyedül.
2017. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van amiből le tudok adni, van amiből nem.



Például a kinézet terén nincsenek extrém elvárásaim, de az intelligencia, a humor, a szélsőséges gondolatoktól mentes jellem alapelvárás, ezekből nem fogok engedni csak azért, hogy legyen barátnőm.

2017. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindkét nemből bőven van aki inkább egyedül mintsem álmai embere. Ő dolguk.
2017. okt. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy időszak mikor nagyon magam alatt voltam és feljártam ide olvasgatni (nem kellett volna). Annyira befordultam az itt olvasottaktól, miszerint én biztosan már csak valami átlag alatti, vén, roncs lehetek vagy el vagyok magamtól szállva és túlzó elképzeléseim vannak, ha egyedül vagyok 25 fölött, hogy úgy döntöttem, biztos igazuk van ideje összejönni bárkivel mert örüljek neki, ha engem egyáltalán leköp valaki. Nem ment. Leadtam az elvárásokat, összejöttem valakivel és marha rosszul éreztem magam, plusz őt is sajnáltam, szóval inkább szakítottam. Összeszedtem magam azóta, tisztába tettem a saját gondolataim és rájöttem, hogy, amit itt írnak arra nem szabad adni. Hogy előbb magaddal kell békében lenned, utána lehetsz mással és, hogy mindenki ismerkedjen olyan emberrel, akivel csak akar. Nincsenek kategóriák, csak nem össze illő emberek és nincsenek fölösleges elvárások. Ezeket az elvárásokat valamiért felállítja az ember, mert tudja, hogy ez teszi boldoggá, mert erre vágyik..stb.. Nincs értelme leadni őket, mert akkor az az ember, akit kapsz nem lesz neked való. Higgyétek el, ha mégis jön valaki, akit neked rendeltek az elvárásaidat észrevétlenül fogod hozzáigazítani. Nem tudom érthető-e, amit írok. Én így gondolom.:)
2017. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A férfiakra jellemző, a nőkre nem. Bár én férfiként is csak külsőre vagyok hajlandó lejjebb adni az igényeimből, mert csak olyan nővel érezném jól magam, aki intelligens és normális.
2017. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, pont fordítva, a férfiak jó része (nem mind, természetesen) alább adja hamar, ha nőt akar szerezni.

Minket nőket meg azért szoktak cseszegetni, mert nem adjuk alább és inkább várjuk a királyfit fehér lovon. (nem mind, természetesen.)


Én elváltam, negyven vagyok, már egy ideje egyedül, de eszem ágában sincs lejjebb adni az igényeimből, mert remekül elvagyok így is. A szex és az intimitás hiányzik, de egy jó vibrivel ezt is el lehet intézni. Kapcsolatot csak olyannal, akivel minden klappol.

2017. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azoknak akik egy egysejtűt se tudnának felszedni nem igazán van hova leadniuk az igényt.
2017. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!