Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen paraméterekkel milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen paraméterekkel milyen kategóriájú lányoknál érdemes próbálkoznom?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, barátnőm még nem volt (talán ez a legnagyobb hátrány, hiszen a nők elküldik a szüzeket, de itt majd hazudok), átlag feletti magasságom van (181 cm), vékony testalkatom, de már 3 hete edzek, illetve baromi ronda arcom.

Lányok terén külsőleg csak annyi igényem van, hogy ne legyen kövér (husis belefér, sőt, pluszpont), belsőleg azért nagyobbak, de ezt most nincs kedvem kifejteni.

Van esélyem így a lányoknál (és ha igen milyeneknél?) vagy szüzen halok meg?


2017. okt. 22. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Hazugsággal indítani, gratulálok, neked se lesz komoly kapcsolatod, azt már most borítékolhatod!


Ha zavar a szüzességed, akkor menj prostihoz, ennyi!

2017. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 a nőket a prostizás még a szüzességnél is jobban zavarja.
2017. okt. 22. 15:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ledves kérdező!

Én már tapasztaltan mentem bele egy olyan kapcsolatba, ahol én "vettem el" a srác szüzességét. Imádtam látni, ahogy egyre jobban és jobban csinálja. Tetszett, hogy tanítgathattam. Már lassan 7 hónapja a párom és imádom. Azóta úgy belejött a lepedőakrobatikába, hogy hátraszaltózni tudnék olyan egetrengető orgazmusaim vannak tőle.

A párom is nagyon vékony(nem edzett)180cm magas srác és kívül-belül imádom.

Ő nem érzi magát jóképűnek egy cseppet sem, szerintem meg egy modellel is felvehetné a versenyt.

Hidd el nem az számít, hogy szűz vagy, vagy rondának érzed magad. Hidd el, hogy valkit annyira megfogsz majd a külsőddel/személyiségeddel, hogy menthetetlenül belédbolondul.


Én 18/l párom 21/f

2017. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"belsőleg azért nagyobbak, de ezt most nincs kedvem kifejteni. "

Pedig ezt kifejthetnéd,mert marhára nem passzol a szövegkörnyezetbe..

2017. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!