Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek mennyire fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire fér bele, ha egy nő tudatlan/buta?

Figyelt kérdés

Bármiről lehet szinte velem beszélgetni nem feltétlen vagyok buta, de viszont például, ha bármilyen földrajzi, történelmi kérdés felmerülne nem tudnék érdemben hozzászólni a témához.

Mi az ami még belefér és mi az amire azt mondjátok, hogy túl buta?


2017. okt. 22. 17:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekelne. Vannak emberek, akiket érdekel a történelem és vannak olyanok, akiket nem (én is utóbbiba tartozok).

A földrajz, kémia, biológia is dettó ilyen. Ahogy a magyarban a költők és írók.


Az a fontos, hogy tudjunk miről beszélgetni és legyen életképes. Tehát eltudja intézni magának a hivatalos ügyeket. Betudjon vásárolni egyedül. Képes legyen tervezni az életében. stb stb


A lexikális tudás egyáltalán nem érdekel.

2017. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
De viszont nem szerepelhet egy mondatban egymás után. Vagy de, vagy viszont. Nekem fontos, hogy művelt, tájékozott legyen egy nő a gyakorlatiasság mellett. Azért az általános műveltséged legyen meg, hogy nem kevered Bukarestet Budapesttel és nem rakod be Vietnámot Dél-Amerikába. Vagy Kleopátrát a középkorba. Az élet dolgaiban jártasnak lenni fontosabb, viszont, ha nem tudok vele tudományos témákban beszélgetni, mert buta, érdektelen, akkor storno.
2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%

Hát Pumped Gabó meg ilyenek mellé nem számít.


De engem pl diplomásként zavarna h partnerem annyit sem tud h hol van Madrid v mint tesóm. Mi az a szarkofág ? Az urán ? Petőfi 56-os forradalmár volt ?


Mi az a Hidegháború ?

Két kezét összeteheti h van értségije és az is 2-es.

Mind az 5 tárgy.


De mint mondtam embertől függ.

Győzikével se tudnál arról beszélni h ki volt Francis Drake v Nikola Tesla.

2017. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%
Én az olyanokra bukok.
2017. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Értem.

Én is azt gondolom magamról, hogy tudok az élet dolgairól beszélgetni stb, viszont a lexikális tudásom elég kevés főleg azokból amiket az első válaszoló is példának írt :)


2. válaszoló

Rendben ezt valóban nem tudtam, de mostantól figyelek.

Pedig legalább magyarból jónak hittem eddig magam :D

2017. okt. 22. 17:31
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Helyes kérdező. :) Fő az igyekezet.
2017. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Már elfogadott a deviszont


[link]

2017. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

"De viszont nem szerepelhet egy mondatban egymás után. Vagy de, vagy viszont. Nekem fontos, hogy művelt, tájékozott legyen egy nő a gyakorlatiasság mellett."


Ez nyelvi babona. Nekem fontos, hogy művelt legyen egy férfi. Én nyelvészetet végeztem, és a de viszont épp olyan helyes, mint a habár, ámde, ámbár...

2017. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Nem a tudomány hajolt meg előtte, csak a magyartanárok tanítanak ilyen baromságokat, hogy és-sel nem kezdünk mondatot, meg hogy mindig felkiáltójel kell a felszólítás után.
2017. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
98%

A lexikális tudás nem függ össze az értelmi képességekkel. Az ember nyilván arról tud sokat, amivel sokat foglalkozik (vannak persze akik így sem, de ezt most ne firtassuk).


Aki érdeklődő természetű, az sokat olvas és maradnak benne dolgok, de ez az általános műveltség dolog valójában nem sokat jelent manapság a google korszakában. Amíg tisztában vagy vele, hogy mit és merre találsz meg, addig felesleges olyan dolgokat tudnod, mint hogy Petőfi mikor született és hasonló teljesen szükségtelen adatok. Tudom ez egyeseknek fáj, de ezért a tudásért nem kapok kenyeret a boltban és ti sem...

2017. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!