Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek mennyire fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire fér bele, ha egy nő tudatlan/buta?

Figyelt kérdés

Bármiről lehet szinte velem beszélgetni nem feltétlen vagyok buta, de viszont például, ha bármilyen földrajzi, történelmi kérdés felmerülne nem tudnék érdemben hozzászólni a témához.

Mi az ami még belefér és mi az amire azt mondjátok, hogy túl buta?


2017. okt. 22. 17:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező. Az, hogy történelmi, földrajzi kérdésekhez nem tudsz érdemben hozzá szólni, az még édes kevés ahhoz, hogy buta legyél. Buta akkor lennél, ha egy bizogyos tudással a birtokodban azt feltételeznéd, hogy mindent tudsz így már nincs igényed fejlődni. Te szerintem nem vagy buta, csak túltolod a szerénységet.

31/f

2017. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Van aki szereti ezt mert lenyűgözhet a saját tudásával..viszont lényegesebb hogy légy érdeklődő.
2017. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Rettenetesen lelomboznak a buta nők.
2017. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Red Vixen, én már egy ideje szájtátva figyelem a munkásságodat. Nem mindig sikerül a kérdésre válaszolni vagy értelmes dolgot írni, tehát részedről a magas IQ kizárva, kivéve ha drogozol, ez esetben ez is szép teljesítmény amit produkálsz. Sok sikert Einstein meghódításához. Ha nő vagy.
2017. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ha van érettségid, annyira nem lehetsz

"buta"

2017. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Az, hogy valamire nem terjed ki az ismereted, nem vagy buta.


Ha viszont egy csekket nem tudsz feladni, vagy értelmezni egy pl. albérleti szerződést (esetleg csak átolvasni előtte), akkor nemcsak buta, hanem életképtelen IS vagy.


Előbbi nem zavar (én mérnökként pl. nem tudok hozzászólni az irodalomhoz, művészetekhez, mert nem érdekel, az ezekben pednge párom viszont síkhülye a matekhoz - ezt ő is mondja magáról), utóbbi esetén menekülök.


34ffi

2017. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Utolsó amiket írtál azok nem jelentenek problémát.

Egyáltalán nem tartom magam életképtelennek, hogy ne tudnék bármi ilyesmi dolgot elintézni.

Szóval nem esetlen/életképtelen vagyok.


Csak vannak dolgok amikről tudom, hogy alap műveltséghez tartozik mégis fingom sincs róla, nemtudok elmondani semmit róla.


Még mindig köszönök minden választ, mindre zöld kezet nyomtam :)

2017. okt. 23. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!