Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Nektek mennyire fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek mennyire fér bele, ha egy nő tudatlan/buta?

Figyelt kérdés

Bármiről lehet szinte velem beszélgetni nem feltétlen vagyok buta, de viszont például, ha bármilyen földrajzi, történelmi kérdés felmerülne nem tudnék érdemben hozzászólni a témához.

Mi az ami még belefér és mi az amire azt mondjátok, hogy túl buta?


2017. okt. 22. 17:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
6%

Például ez a nő már túl hülye: [link]


De, férfiban ugyanúgy utálom a lumpenproli elemeket akik az ilyen betelefonálós műsorokban szoktak okoskodni. Plázaribik, ikszdélányok, mindenen vihogó embrek szintén.

2017. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy bizonyos témákban kevés a lexikális tudása nem jelenti, hogy buta. Viszont az "igazi" butákat nehezen viselem, így nem is kezdenék valószínűleg kapcsolatba ilyen nővel.
2017. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Annyira ne legyen lent,mint pl. az Észbontókban levő egyes játékosok,bár lehet,hogy az megjátszott,mert ennyire alulművelt nem lehet senki,mint ott néhányan. Egyébként ezek a dolgok pótolhatóak, manapság sok kérdésre választ kapni az interneten is többek között. A mindennapi életben való boldoguláshoz viszont fontosabb a logikus gondolkodás, a dolgok átlátása, a helyzetek megfelelő kezelése stb.
2017. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Én is rendszeresen olvasok, ami éppen érdekel valamiért, de nem tudom annak utána járok.

Ami érdekel abban jó is vagyok, de sajnos földrajzból már az egészen alapok sem biztos, hogy mennek... Történelemből szintén.

2017. okt. 22. 17:52
 15/27 anonim ***** válasza:
29%

A privátban író illetőnek írt válaszom, hátha másnka is érdekes:


2 ellentétes értelmű kötőszó nem állhat egymás mellett, ezt szokták mondani. De miért ne állhatna? Ámde. Azért írjuk egybe azt, hogy ámde, külön meg, hogy de viszont, mert az utóbbi hosszabb, illetve régen cédulázással csinálták a helyesírási szabályzatokat, és megdöbbensz, de kerültek bele hibák, következetlenségek, ezt Laczkó Krisztina akadémiai tag bármikor elmondja neked. A de viszont esetén a viszont nagyobb hangsúlyt is kap, kognitív nyelvészeti, jelentéstani szempontból a de és a viszont nem egyformák, a de csak bevezeti a tagmondatot, a viszont pedig itt nem kötőszó, inkább partikula, olyan, mint mondjuk az épp vagy a nahát. Én érveltem, te viszont nem.

2017. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem létezik tudatlan dolog.


Ez felesleges tudás.


Butaság kizáró ok. 100, csak naagyon minimum iq, de 160 alatt nem szeretek párkapcsolatba menni.

2017. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
Nekem úgy 18 centi mélyre :'DD
2017. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
40%

#16 - 130 feletti az IQ-m és ezzel az emberek 98%-nál magasabb. A 145 feletti IQ-val rendelkezők esetében ez a szám 99.9%.


Irigylésre méltó, hogy Albert Einstein és hasonló kaliberű emberekkel lépnél csak kapcsolatra.

2017. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%
Hát legyen intelligens, különben aligha tudok felnézni rá. Persze mindent nem kell tudnia, de legalább a tanulásra legyen igénye.
2017. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Abszolut nem erdekel ki mennyire seggeli be amit a tanár mond az agyad gondolkm homo sapiens tehat nem vagy buta
2017. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!