Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak mikor fogjátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mikor fogjátok már fel hogy azért nincs barátnőtök mert a két legrosszabb ismerkedési helyet választjátok?

Figyelt kérdés

1. Internet: egy előnytelenebb külsejű nő is könnyen kaphat egy nap 40 új üzenetet.


2. Szórakozóhelyek: normális nők főleg a kezdő huszas évek után nem járnak rendszeresen bulizni, és amikor elmennek extrém módon védekeznek mert jön a sok kiéhezett részeg állat.


Próbáltatok már máshol ismerkedni?


2017. okt. 23. 16:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
52%
Hol a kutya fa-szán kellene ismerkedni?
2017. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%

igen. Neten is összejött, máshol is összejött. Szórakozóhelyen sosem ismerkedtem.


szép napooot

2017. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
73%
Hol, kèrdező? Az itteni válaszokból kiindulva szinte minden hely kiesik, ìme egy rövid lista: utca, tömegközlekedès, könyvtár, sztk, patika, temető, bolt, szìnház, hivatal stb.
2017. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Sokaknak azért nincs, mert a két említett helyet sem választják. Erre nem gondoltál?
2017. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
0%
Sztem azért nincs sikerünk a nőknél, mert még nem éltünk külföldön. :(
2017. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Igen, ezt tudjuk magunktól is. De ha már ennyire tájékozott vagy, arról is tudsz esetleg mondani valamit, hogy az átlagos férfi akkor hol is ismerkedjen?
2017. okt. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%
Meg azért sem, mert egy nő inkább felfordul, mint hogy ő kezdeményezzen ismerkedést :D
2017. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
12%
7: ment a zöld kéz :)
2017. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

pl van valami hobbid és beiratkozol egy szakkörre tanfolyamra kurzusra...


Vagy nincs hobbid, de mondjuk elmész egy csoportos tánc oktatásra.


Vagy valamilyen iskolába, akár egy kressz tanfolyamon is tök jól lehet ismerkedni, és nincs meg a házinyúlra nem lövünk hatás mert bármikor otthagyhatod az egészet.

2017. okt. 23. 17:04
 10/34 anonim ***** válasza:
84%
Én a gyógyszertárakban szoktam próbálkozni, de úgy sem sikerül. :-(
2017. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!