Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők a férfiak legjobb 20%-ával akarnak kapcsolatot, a férfiak pedig csak a nők legrosszabb 20%-ával nem akarnak kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nyilván egy kb érték csak jelzésként írtam oda
2017. febr. 17. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Hogy lehet rangsorolni az embereket? Aki szamomra "jo", az lehet, hogy a te szamodra "rossz", es forditva!
2017. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez elég ostoba gondolat.
2017. febr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet pont ezért jött ki' a felső érték.....:)


Nekem nem kellene olyan pasi aki mindenféle (a legalján kívül) nőt megkurogat....

- én sem k.u.r.v.á.lkodtam soha.

2017. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez max a szexre lehet igaz, kapcsolatra tuti nem... rengeteg férfi van, aki ha megteheti, hogy egyszerre több nővel is, nem megy bele egy kapcsolatba, csak ha talál olyat, akivel komolyak a szándékai.
2017. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Sekélyes és szánalmas kifogás. Értéke nulla.
2017. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszabb ***** válasza:
74%
Szerintem meg pont inkább helytálló megállapítás. Ha még sincs így, akkor az hogy lehet, hogy a jóképű, népszerű faszik az állandó partnerük mellett kefélgetnek még másik 2-3 nőt is. Csak az lehet rá a magyarázat, hogy a nők inkább bevállalják, hogy osztozkodjanak egymással a csúcsmacsó csávón, nem? Terjesszük ki pár százezer férfira és nőre a fentebbi vázolást. Csakis az fog látszódni, hogy a faszik top 10-20%-a dugja a nők legalább 80%-át.
2017. febr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Én más számokat hallottam, de arányaiban hasonlót, és a tapasztalat is hasonló. A nők bizony válogatósabbak, hiszen nagyon sok átlagos nőt látok, akikért a hozzám hasonló átlagos férfi összetenné a két kezét, de nekik nem átlagos férfi kell, maximum csak akkor amikor csörög a biológiai óra.
2017. febr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg pont inkább helytálló megállapítás."


Igen, ezt mindjárt gondoltuk.

2017. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!