Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen érzés az egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés az egy nőnek ismerkedéskor, amikor tudja, vagy sejti, hogy az illető pasinak bármelyik nő jó lenne, csak nő legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, a legtöbb nő nem ismerkedne ilyen pasival, akinek bárki jó lenne, csak legyen végre barátnője (vagy legyen kivel szexelni végre). Mert egyértelmű, ez egy nagyon taszító tulajdonság egy férfiban. Én jómagam nem ilyen vagyok, de sok pasit ismerek, akiknek teljesen mind1, csak lyuk legyen rajta és nőből legyen. És én ezeket a pasikat meg is tudom érteni, mert előnytelen külsejűek,(és/vagy) alacsonyak,(és/vagy) szegények, a kevéske fizetésükből nem tudnak külön költözni a szüleiktől és stb. Így hát a csinos és fiatal nőknek nem kellenek, így automatikusan adták lejjebb és lejjebb a szintjüket, még végül elérkeztek ennek a folyamatnak a végállomásához, amikor már teljesen mind1 csak korban hozzájuk illő nő legyen. Vagy lehet akár 40 éves is szexkapcsolatra. És még sokszor így sem találnak senkit, sem komoly sem alkalmi kapcsolatra.

Ez volt a férfi oldal.

De arra lennél kíváncsi, hogy nőnek milyen érzés ezt átélni, amikor pl. túlsúlyos, vagy csúnya vagy már idősödő vagy valamilyen más egyéb okokból nem tud más férfiakkal ismerkedni, csak akik már minden nő jó lenne?

Hogy éli meg ezt egy tudatos nő?


2017. okt. 23. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
És az a pasi hogy éli ezt meg, akit csak azok a nők érdekenek, akiknek mindegy, csak pasi legyen?
2017. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfi akkor lesz a legkorrektebb mindenkivel szemben, ha egy ugyanolyan felszines nőt keres, mint amilyen ő maga. Az őszinte szerelmes, odaadó, szenvedélyes, pozitiv nőkkel nem érdemes foglalkoznia.
2017. okt. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én sosem válogathattam a férfiak között, de egy ilyen kapcsolat inkább rontott volna mindenen minthogy megnyugvást hoz.

Amikor úgy jön össze két ember, hogy jobbat nem kaptak, akkor hamar katasztrófa lehet a vége. Kivéve ha valami csoda folytán fel nem fedezik, hogy van a másikban valami értékelhető és szerethető.


Szóval annak ellenére, hogy válogatási lehetőségem nem volt, nem értem be ilyen emberekkel. (ezzel csak magamat aláztam volna meg és nem azért mert mondjuk külsőre nem elég jó, hanem pont azért, mert kijön a bibi a végén, hogy én vagyok a ló helyett a "szamár" pl mennyi történet van, hogy a nője mellett más lányokat stíröl, lájkolgat, flörtöl stb)


Aki nem tud engem szeretni értékelni azért aki vagyok, (mert az, hogy nem vagyok egy világszépe még közel sem jelenti azt, hogy amúgy könnyű eset vagyok) az ne is akarjon.

Szóval ilyen embereket kerültem mindig is.

2017. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

a sertodottseghez hasonlot ereztem, furcsa volt. mindamellett duhos is voltam a pasira.


termeszetesen amint ez vilagossa valt, abba is hagytam az ismerkedest.

2017. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt vélem felfedezni abban a férfiben, akivel ismerkedem, akkor abba is hagyom az egészet. Nem mindig nyilvánvaló, tehát akár a körítést is megadja, hogy ne gondoljam, azt, amit, de komolyabb beszélgetéseknél mindenképp kibukik, csak figyelni kell.

Nem jó érzés az, ha konkrétan nem a személyed érdekli, hanem maga a tény, hogy nő vagy és szóba álltál vele. Nekem ez mindig is igény lesz, oda-vissza természetesen.

2017. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt sem tudom eljutnék-e ilyen emberrel komolyabb dolgokig. Nekem kell az, hogy a másik fél éreztesse velem, hogy csak én érdeklem, és velem akar lenni, nem szimplán valakivel. Ha ezt nem érzem, akkor nem is nagyon vesztegetem az időmet rá. Én egy egyenes nő vagyok, aki ha kedvel valakit azt egyértelművé teszi legyen az barátság vagy kapcsolat. Ezért ugyan ezt elvárom a páromtól is. De ha belefutnék egy ilyenbe az nekem nagy csalódás lenne. Nem is a másikban, hanem magamban, hogy ennyire naív voltam. Ugyan így lenne ez ha túlsúlyos lennék, vagy idősödő. Szerintem kortól vagy kinézettől függetlenül minden nő megérdemel egy társat, akinek pont ő kell. És bőven van még olyan férfi, akinek csak egy nőre van szüksége, és ŐT keresi, nem csak valakit. Szerintem ha ezt párom anno 21 éves fejjel ki tudta nekem fejezni, és azóta is csak én kellek neki, akkor erre más férfinak is képesnek kéne lennie. Ennél pedig nem szabad a szintet lejjebb adni.
2017. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésnek gyakorlatilag semmi értelme. Én is elég sok nőt megnézek és van, hogy megtetszenek valóban előnytelenebb külsővel rendelkező lányok mert pl. megfog benne valami.

Az meg, hogy ki kivel szexel és főleg, hogy miért az legyen mindenkinek a szuverén döntése. Csak a hősszerelmes, nyápiclovagok azok akik folyton ezzel jönnek, hogy "mindegy nekik csak lyuk legyen", bezzeg ők majd így majd úgy tudnak szívből szeretni. Mintha más nem tudna vagy ez olyan hihetetlenül különleges és ritka tulajdonság lenne... Csak lehet, hogy valaki nem pont arra vágyik, hogy az egész élete az egetrengető szerelem, törődés és halálig tartó, boldog, tüzes románc legyen a célja és egyetlen értelme 24/7-ben. Az ilyeneket férfiként inkább tartom kisfiúnak mint azokat akiknek "mindegy csak lyuk legyen" alapon szeretnek szexelni a neki tetsző lányokkal még akkor is, ha épp a lány nem egy tökéletes alakú topmodell angyali bennsővel, hanem egy átlagos lány, egy a sok közül.

2017. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Megszokott... a legtöbb pasi ilyen, mindegy neki, csak pina legyen a lába között. Sztenderd, semmi extra.
2017. okt. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tudatos nő egyedül is jól is jól érzi magát (a kérdésed a legvégén az volt, hogy éli ezt meg egy tudatos nő). Szerintem egy igazán tudatos nő tisztában van a lehetőségeivel, akár 40-en túl is, és ha rendben van magával, akár a túlsúly, vagy esetleg az átlagosnál gyengébb kinézet ellenére is találhat megfelelő partnert.Szerintem inkább a kétségbeesés miatt adják lejjebb az igényeket, mert mindenáron kell nekik valaki. Ha egyedül is megtanulnák jól érezni magukat, akkor ez a görcsösség elmúlna. Én személy szerint nem kezdenék soha olyannal, akinek mindegy csak legyen, mert annál többre értékelem magam. Voltam túlsúlyos, csúnyának nem tartom magam, de mindig megválogattam, hogy kivel kezdek.
2017. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!