Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják ezt a férfiakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják ezt a férfiakról?

Figyelt kérdés
Miért gondolja a nők többsége,hogy a férfiaknak egy nő csak szexre kell és semmi másra? Miért gondolják,hogy egy férfinak nincsenek érzelmei és nem vágyik arra,hogy a párja legyen a mindene,óvja és szeresse Őt? Nem lehet,hogy mára a nők nagy hányada is megváltozott és ezért veszett ki a világból a férfiak udvariassága,udvarlása,szerelme egy nő iránt? De ettől vágyni még ugyanúgy vágynak rá. Sőt................
2017. okt. 24. 11:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
21%

Neked is szexre kellene nő... Az hogy óvod és szereted, amiatt van, mert megkapod tőle, amit akarsz.

Mondjuk a biológia megértéséhez több kell, mint mezei filozófusnak lenni...:D

2017. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
16%
Mert ez így van.
2017. okt. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Nem osztom a véleményt. Nem csak szexre kell. Nagyon nem.
2017. okt. 24. 11:19
 4/49 anonim ***** válasza:
9%

Persze mondhatod hogy nem csak arra kell, reménykedve abban, hogy megkapod tőle akkor azt.

Mindenesetre ez még mindig csak egy cseles trükk.

2017. okt. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Cseles trükk? Értem. Szóval az,hogy vannak érzéseim,a lelkem cseles trükkje a szex kedvéért?
2017. okt. 24. 11:23
 6/49 anonim ***** válasza:
10%

3. Leírom a saját első élményemet: 19 éves lány voltam, naív, vágytam arra, hogy valakit szerethessek és ő viszont szeressen. Megismertem egy 23 éves fiút, rossz körülmények közül jött (bántalamazó családból elköltözött, egyedül tartotta el magát).

Úgy éreztem, megtaláltam az igazit, szerettem, kedveskedtem neki, főztem, hozzábújtam, két hónapig tartott, mire befogadtam teljesen a bizalmamba és megtörtént életem első együttléte.

Utána soha többé nem láttam, letiltott, eltűnt.

Ennyit a férfiakról.

2017. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
20%

Nem. Csak mondtam hogy tanulj biológiát, mielőtt írsz valamit.

Az érzéseid a hormonjaid miatt alakulnak ki. Azért szereted, azért vonzódsz hozzá, azért tiszteled stb stb nemes dolgok, mert biológiailag vonzódsz hozzá.

De sok embernek ez nem esik le, szóval nem gáz, ha te is köztük vagy...:D

2017. okt. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Így legalább megtudtam arra a választ,miért is nem találom a párom. Eddig is tudtam,hogy nem erre a bolygóra kellett volna szülessek,de most ez már be is bizonyosodott.
2017. okt. 24. 11:26
 9/49 anonim ***** válasza:
73%
Azért gondolom ezt a férfiakról mert semmi jelét nem mutatják az érzéseiknek.
2017. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
70%

Hagyjuk már ezt a szexre kell szöveget.....szögezzük le, hogy a nőknek is a szex kell. Amikor meglátok egy jó pasit nem arra gondolok, hogy milyen lesz vele megnézni a Gyűrűk Urát, hanem az, hogy lefeküdnék-e vele..ennyi. Az ismerkedési szakasz arra jó, hogy megismerem a másikat és eldöntöm, vagy inkább kialakul bennem a szerelem.

A kérdésre válaszolva, azok a nők gondolják ezt akik még nem találkoztak olyan férfival aki őszintén, szívből szereti őket, mert kifogták, vagy mert valamiért nem adtak neki esélyt, és már nem is hisznek benne.Tehát uraim, a feladat adott, nem elrejteni az érzelmeket, hanem minél előbb kimutatni az imádott nő felé:)

2017. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!