Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan pasik akik itt panaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan pasik akik itt panaszkodnak az alacsonyságuk miatt, azoknak az apukája is alacsony?

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 00:23
1 2 3 4 5
 1/42 AchromaticSmarties ***** válasza:
67%
Nem, nincs apjuk, őket a gólya hozta.
2017. okt. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%
Nekik nem az édesapjuk alacsony, hanem az IQ szintjük, meg a nőkről, párkeresésről, "elvárásokról" szerzett ismereteik.
2017. okt. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
37%
Nekem igen, de egyrészt akkor még nem voltak ennyire elszállva a nők igényei, másrészt az átlagmagasság is kisebb volt.
2017. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem valahogy csak örökölte, nem? De lehet akár nagyszülőktől is..
2017. okt. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
11%
Több kecsketejet kellett volna inni gyerekkorukban (5-10 éves kor között) attól még az is magasra nő akinek minden rokona kicsi.
2017. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

Az exem apja is alacsony - egymagasak (164 cm)

Csak épp amíg az exem folyamat nyávogott (heti majd napi szinten) a magassága miatt, az apja egy életvidám, mosolygós, kedves férfi.


A párom 166 cm (anyja 158, apja 180, öccse 169), de sokat nevet, vidám, sok barátja van és őszinte férfi. Soha nem panaszkodott, hogy ő "csak ilyen" magas és milyen szemét az élet.


28n (169 cm)

2017. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

6-os


Érdekes amiket írtál

2017. okt. 25. 11:56
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

akik nyávognak, azok azok akik valami kidumát keresnek a sikertelenségeiknek.

"Jajj, azért nincs csajom, mert csak 170 vagyok!"

Nem, azért nincs csajod mert béna vagy!!!!

2017. okt. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
86%
Igen apjuk is alacsony és mégis becsajozott és lett gyerekük. Szóval ha ez nem bizonyíték ,akkor semmi.. akkor csak a fatert kellene megkérdezni mégis hogy csinálta?? De jobb itt rinyálni minden áldott nap.
2017. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
38%
#9: Akkor itt most hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy szépen rácáfoljak erre az "apjuk is összejött egy nővel, bezzeg ők nem rinyáltak" érvre. Édesapám természetesen szintén alacsony (ő 166-168 körül van és 170) és én is csak nagy szerencsével születtem meg. Faterom 28 évesen ismerkedett meg (addig szűz volt, én 24 évesen még szintén az vagyok) egy végtelenül csalódott, kiábrándult, elvált és anyagilag a szakadék szélén táncoló egygyerekes nővel (úgy hogy szerencsétlen anyám kezdeményezett), tehát kvázi kihasználta ha nem is a szó klasszikus értelmében. Anyámnak a nagy bizonytalanságban pedig szüksége volt végre egy stabil időszakra. Szóval összejött egy klasszikus csóró érdekkapcsolat, mivel apám sem volt gazdag, de rámosolygott az élet, hogy egy naiv nő meglátta benne a mentsvárat. Anyám meg nem tette meg azt, amit a mai nők 99%-a megtenne, mégpedig, hogy nem használta ugródeszkának apámat, amíg jobbra fordulnak a dolgok és a mai napig benne van egy kényszerkapcsolatban (se vagyona, se semmi). Arra a forgatókönyvre, hogy egy átlagos keresetű alacsony pasi ilyen formában összejöjjön egy nővel manapság 0,2% esély lenne rá. Nekem pedig természetesen hatványozottan nehezebb a helyzetem, mint anno apámé, mivel az értékek és a lehetőségek valamint a konkurencia is sokkal, de sokkal másabb, mint 25-30 évvel ezelőtt.
2017. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!