Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (Szűz) Srácok! Ti belegondolta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Szűz) Srácok! Ti belegondoltatok már, hogy milyen óriási különbségek vannak pasi és pasi között?

Figyelt kérdés
Most hirtelen végignéztem az átlagos és csinos lány csoporttársaimnak milyen pasijuk vannak és elképedve konstatáltam, hogy én külsőre mennyire le vagyok tőlük maradva. Kivétel nélkül életerős, nagydarab, széles vállú, magas, férfias fiatal huszonévesek én meg testileg megrekedtem egy 12-14 éves szintjén (gyenge csontozatú nyikhaj ficsúr, de legalább arcra jó vagyok). Elképesztő, hogy vannak pasik, akik olyan könnyedséggel tudnak bármikor összejönni vonzó csajokkal, mint ahogy egy átlagember eldönti, hogy elutazik valahova, ezzel szemben meg vannak olyan pasik (pl. én), akiknek abszolút semmi esélyük vonzó barátnőre és a teljes fiatalkorukban szüzek maradnak (amikor majd 30iksz évesen kénytelenek kompromisszumot kötni egy leharcolt igénytelen nővel és családot alapítani). Egészen döbbenetes, hogy milyen hatalma/ereje van a genetikának és a természetnek. Ti mit gondoltok erről?

2017. okt. 14. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Engem első körben az érdekelne, mit értesz "átlagos" és "csinos" csoporttársak alatt. Csak hogy mihez kéne viszonyítani.
2017. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Az egy dolog, hogy óriási különbségek lehetnek pasi és pasi között - de belegondoltál már, mekkora irdatlan szakadék tátong pasi és férfi között? Mert a nőket ez utóbbi hozza tűzbe.
2017. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Kb. ez az átlagosan csinos egyetemista lány kategória:

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. okt. 14. 12:24
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
#3 Hova jársz te egyetemre bakker ? Ahova én jártam ott nem ilyen volt az átlag :(
2017. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4: Az írtam, hogy átlagosan csinos. Vagyis nem a tucatátlag, de nem is a felső top10-es csajok.
2017. okt. 14. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Most erre mit lehet mondani? Igazságtalan az élet, ez van.

Valaki normális családba születik, megfelelő anyagi körülmények közé, valaki meg egy retkes putriba, ahonnan sose tud kitörni.

Valaki egész életében szívja a bagót és 90 évesen is alig lehet agyon verni, valaki meg egész életében egészségesen él, aztán 25 évesen rákos lesz. Vagy valakit tök ártatlanul kinyír valami vadbarom autós.

Az élet ilyen.


Egyébként meg rengeteg vékony, "nyikhaj" pasit látok nővel. Szóval sírás helyett inkább kezd magaddal valamit.

2017. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Ezt hívják természetes kiválasztódásnak, vagy szelekciónak. Igen, férfi és férfi között sokkal nagyobb értékbeli különbség van mint nő és nő között. A természet a férfiak génjeire korlátozta a szelekciót. Tehát egy előnytelenebb nő is ugyanúgy tovább örökli a génjeit, mint egy előnyösebb nő, fordítva már nem biztos, hogy igaz.

Nézzük meg az állatvilágot: az oroszlánoknál például egy alfahím van, ami az összes nősténnyel párosodik (mindegy, hogy a nőstény genetikája előnyös vagy előnytelen), viszont az alfahím genetikája a legjobb az összes hím közül.

Ez a magyarázata annak, hogy egy csúnyácska vagy kövér vagy alacsony nőnek is van pasija, és bőven van jelentkező aki megdugná. Míg egy csúnya, alacsony, vékony pasi egy nőnek SEM kell. Miközben egy jóképű, széles, magas, izmos pasi meg rengeteg csajnak kell, ebből van a sok galiba a megcsalással, mivel minden nő az ő "génjeit" akarja.

2017. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha valóban 14 éveshez hasonlít a testalkatod, minél hamarabb keress fel egy andrológust!
2017. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Az nagyobb baj, hogy mentálisan is megrekedtél a 12-14 éves szinten.


Ahelyett, hogy gyerekes módon irigykednél a széles vállú férfiakra kezdj el sportolni. Az nem csak a fizikumodat fogja felhúzni, de az egyéniségedet is fejleszteni fogja - tartást fog adni, kitartóbb leszel, és ahogy látni fogod az eredményt magabiztosabbá válsz és javulni fog az önbecsülésed is.


Ez a szánalmas és irritáló önsajnáltatás viszont egyenesen taszító - emiatt nem vagy férfi. Tégy ellene!

2017. okt. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Én is láttam eléggé topkategóriás egyetemista lányok barátait. Kb. 20-ból 1-nek volt az átlagosnál jobb pasija. Szóval nem tudom, mit néztél.

Talán az a baj, hogy magadat nagyon lebecsülöd.

2017. okt. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!