Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Nektek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek bejön a kislányos arc?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar , hogy ilyen vagyok, de igyekszem nőiesen öltözködni, sminkelni. Ennek ellenére is tininek néznek, ami nagyon bánt, mert szeretném ha a nőt látnák meg bennem :( A velem egykorúak vagy az idősebbek rám sem hederítenek, csak hátrányát érzem. Az alkatom is törékeny, mindig megkapom, hogy aranyos kislány vagyok.

Van olyan akiknek ez bejön? Szívesen fogadom a sorstársaim beszámolóját is.

23 L



2017. okt. 26. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

23 vagy, nem akkora teljesítmény tininek kinézni.

Engem 30 évesen is "igazoltatnak", mikor ritkán alkoholt veszek. Tavaly nem akarták szülői engedély nélkül kiszúrni a fülemet.

2017. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Heart of Darkness ***** válasza:
56%
Szerintem ez nem hátrány, de azt, hogy bejön-e csak kép alapján tudnám megmondani.
2017. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Sok lanynak van kislanyos arca de csak ha szep akkor jo. Ronda verzioban koraven ronda kislanynak tunik :D
2017. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon is.
2017. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

A veled egykorúak tinilányok után futkosnak sokszor, miről beszélsz ?

Egyébként nekem bejön, bár nem pontosan tudom mit jelent a kislányos arc.

2017. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, milyen vagy. Kedvesnek tűnsz. Beszélgethetünk? Küldhetsz képet is magadról. Szívesen fogadom.

30f

2017. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek ilyen csajt, mint te Kérdező.


Ő mondjuk olyan 21 év körül van, viszont nem kislányos, hanem szó szerint úgy néz ki, mint egy 14 éves fejlődésben lévő kislány.


Hát nem tudom... ő mondjuk rendes, lehet vele beszélgetni, bár nem sok témáról. Ő nem az ideálom, mert hiába van fiatalos arca, nem szép.


Nem tudom, hogy te szép vagy-e. Ha igen, valószínű bejönnél.

2017. okt. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem kérek privátokat köszönöm!

Az arcomat átlagosnak tartom, de az én alkatom is olyan, mint egy tinié.

2017. okt. 26. 20:12
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szép tud lenni egy törékeny "kislány".
2017. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem bejön. 27/F
2017. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!