Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire rendkívüli...

Tényleg ennyire rendkívüli lennék azért, mert nekem jobban bejön egy átlagos, cuki, kislányos lány, mint egy tipikus mindenkinek bejövős, agyonvakolt, szexisen öltözködő csaj?

Figyelt kérdés
A kis átlagos, de aranyos, kislányos, csendes, huncut, perverz, humoros, pimasz lányok nekem jobban bejönnek, mint a komoly, szépségkirálynők, akikért al egtöbb fiú oda van, lehet azért, mert kicsit még gyerekes vagyok én is még meg külsőre is elég kisfiús vagyok amúgy. :D Az ilye fullos cicababák mellet úgy nézek ki, mint egy kisöcsi, de nem is baj, hogy nem ttszemnekik, mert nekem sem jönnek be, haveromé meg ezekért vannak úgy oda, ők meg azt nem értik nekem miért teszik egy pici mellű, kerek pici popsis, egyszerű tornacsukás, pólós, aranyos lány inkább az igazi szupernőknek tartott tipikus mai tini csajok helyett. :D
2013. aug. 18. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Te csak szeretnél rendkívüli lenni Kiscsákó XD
2013. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Fiam, mé kérdezed meg ezt minden nap????? Azt hiszed meghatódik valami átlagos, cuki, kislányos lány és rád ír???? Hát ilyen csak Csodaországban létezik elmondom :D
2013. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy rendkívüli.

Te is csak egy átlag fiú vagy egy ízlés stílussal

2013. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hány éve vagy??:O
2013. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
én is így vagyok vele, éljen a rockos csajok :D a plázacicáktól hányingert kapok
2013. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Szánalmas vagy még mindig.


Remélem megtapos egy rózsaszín elefánt.

2013. aug. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
éljenek*
2013. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, de ha egy "komoly, szépségkirálynő, akiért a legtöbb fiú oda van, fullos cicababa, szupernő" rávetné magát, hogy "na, akkor most tegyél magadévá, te férfiállat" 100%ig tuti biztos vagyok benne, hogy nem ellenkeznél, a kisfiús vonásaid ellenére sem, sőt, inkább örülnél a fejednek.
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Tévedsz, nekem jobban bejönnek a cuki egyszerű lányok, ez van. :)
2013. aug. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rendkívüli.
2013. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!