Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan szoktátok írni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan szoktátok írni, hogy a GYK és a való élet teljesen más. Mik azok az aspektusok, amiben nagy különbségeket észleltetek a kettő között?

Figyelt kérdés

Pl. ilyesmikre gondolok:


GYK-s logika:


"Az, hogy lehet-e egy pasinak nője, csak attól függ, mennyit keres."


A való életben meg ugye még hajléktalanokat, csavargókat is lehet nővel látni, de a csóró pasi + szép nő párosítás is gyakori.


GYK-s logika:"Ha egy fullos nő leszalad a sarki boltba, azalatt is több tucat pasi találja be és veti ki rá a hálóját."


A való életben meg sok szép nő van, aki amiatt szomorú, mert magányos, a pasik félnek tőle, ill. attól, hogy biztos nem lennének elég jók neki.


Meg hasonlók... Ti miben vettetek még észre eltéréseket a kettő között? Milyen dolgokban különbözik egymástól a GYK "valósága" és a realitás?



2017. okt. 28. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Ebben a kettőben mindenképp. Olyannyira hogy az sem kizáró ok ha a nő keres jobban. A szép nők meg valóban sokszor magányossabbak, mert azokat legfeljebb csak megfektetni akarják.


Illetve ott van még a szépnek csak szép párja lehet (eleve relatív a szépség), láttam már közönséges nőt nagyon jóképű pasival, s nagyon szép nőt átlagossal.


Ott van még a lányoknak csak 18, vagy inkább 20 cm fölötti mérettel kell pasi. Ne az a legnagyobb tévedés, akikkel lányokkal ez szóba került, azoknak ez már mind sok, fáj, na meg a nagytöbbség nem ez alapján választ.


Hirtelen ez a pár mi eszembe jut, mert ezek a kérdések amik már egyenesen irritálóak nekem. Főleg ha valaki még kombinálja is...

N

2017. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

"Alacsony vagyok, ezért nem kellek egy nőnek sem"

(Közben meg 170 centi magas...)

Nem is nagyon ismerek 180-nál magasabb pasit, mégis mindenkinek van/volt kapcsolata. Párom egyik haverja például 165, mégsem volt soha pár hónapnál tovább szingli. Ismerek csomó alacsony pasit, akik után döglenek a nők. Amúgy is a lányok nagy része sem magasabb 170 centinél. Én a 156 centimmel nem is gondolkoznék 170-nél magasabb pasikon nagyon akiket állva le lehet sz..

"A nőknek kell a luxus, meg a külföldi nyaralás, meg hogy kocsid legyen"

Kell a francnak... Nem vagyunk kirakatnők, nem kell sehova se hurcolászni. Minden (és ezt teljesen komolyan mondom) ismerősömmel feljött ez a téma, és MINDENKI azt mondta, hogy rosszul esik neki, ha egy férfi sokat költ rá.

"Férfitöbblet van, a nőknek csak válogatni kell"

Ez kb az amit te is leírtál. Dehogy kell válogatni.. Csinos nőnek tartom magam, mégsem udvarolt soha egyszerre 20 pasi. Minden kis apró flörtölést nem fogok udvarlásnak venni, hiszen ezek teljesen természetes dolgok, amik mögött általában nincs jelentés, csupán annyi, hogy én nő vagyok ő meg férfi. Egy-egy apró megjegyzéstől vagy flörtöléstől abszolút nem biztos, hogy bármit is akarunk egymástól.

De úgy alapvetően az összes ilyen "minden férfi/minden nő ilyen és ilyen meg jajj de gonoszak, nem jönnek velem össze" kérdés alaptalan baromság. Mindig arról van szó (és ez a válaszaiból ki is derül), hogy maga a kérdező egy párkapcsolatra alkalmatlan szerencsétlen. Aki ráadásul csak várja a sült galambot, és feladja az egészet amint egy nő/férfi csúnyán néz rá.

"Ismerkedni nagyon nehéz manapság"

Dehogy nehéz... csak normális embernek kell lenni hozzá. Hasonló hasonlót vonz, aki alkalmas párkapcsolatra, az fog is találni könnyen. A többi csak kifogás.

"Minden férfi a szexre megy"

Ezt meg azok a nők szokták mondani, akik ennél többre nem is alkalmasak.

Azt sem szeretem, mikor a huszonéves korosztályt szidják. Én is ez a korosztály vagyok, mégsem találkoztam SOHA az említett rossz tulajdonságokkal rendelkező emberrel. Abszolút nem gondolnám, hogy a huszonéves egyetemista lányok buta, anyagia p.csák, mert 4 évig jártam egyetemre, de egy ilyennel sem találkoztam. Ahogy olyan huszonéves sráccal sem, aki hallani sem akart komoly kapcsolatról, vagy ennyire éretlen lett volna.

2017. okt. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
A GYK-s logika alapján én egy álomférfi vagyok pusztán azért mert vagyonos családba születtem, mindig megvolt mindenem, rengeteget utazom, imádom a luxusdolgokat, helyes arcom van. Ehhez képest a legtöbb nőt teljesen hidegen hagyják ezek a dolgok. Ugyanúgy megszenvedem a társkereséssel ,mint bárki más, de ha ezt itt leírom, akkor nyilván kamuzom, az itteni válaszolók egy jó része szerint.
2017. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
A való életben nincs annyi femináci, mint itt, és nem látni ronda férfiakat nővel, ahogy itt sokan állítják.
2017. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

- Feltünően sok itt a diplomás, vállalkozó és azok száma, akik legalább 300 ezret keresnek havonta.

- Sokan odavannak a saláta punciért és a kismellért.

- Mindenki boldog párkapcsolatban vagy házasságban él.

- A 30-as 40-es férfiak kedvükre válogathatnak a tinik és a fiatal 20 év körüli lányokból.

- Megcsalásos kérdéseknél hirtelen mindenki nagyon erkölcsös lesz és elítélik a megcsalót.

- Minden apró kis nézeteltérésre, durvább viccre, megjegyzésre szakítást javasolnak a válaszadók.

2017. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Négyeske és ötöske válaszai alapján azt is ide venném, hogy a való életben nem talákozok ennyi negatív szerencsétlennel. Itt sajnos sok ember van, akinek tulajdonképpen büdös a munka, meg a fejlődés, de azért másoktól természetesen irígyli a sikert. Ahogy más jól működő párkapcsolatát is nagy örömmel degradálja le, hogy a saját kis élete egy picivel kevésbé tűnjön szánalmasnak (bár ez sajnos a való életben is jelen van).
2017. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

Itt GYK-en sok nőnek átlagos esetleg átlag alatti külsővel rendelkező barátja van, a személyiségükkel,magabiztosságukkal hódítottak ezek a férfiak.

Való élet: Egy ronda férfit másodpercek alatt elküld egy nő,nem hogy leáll vele ismerkedni.

2017. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
30%
A való életben nagyon nincs így....
2017. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Itt vanakinek bagy 20+ farka van és naponta 8-10x 30perces menetet nyom, vagy nagyon kicsi, hamar elmegy és szerencsétlen nyomoronc aki senkinek nem kell.

A valóság azért lássuk be teljesen más.

2017. okt. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki szűz, akkor nincs esélye párkapcsolatra.
2017. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!