Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek vidéken budapestik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vidéken budapestiként könnyebb csajozni, mert a lányok a jobb élet reményében könnyebben szóbaállnának velem?

Figyelt kérdés
Itt a fővárosban túl sokan vagyunk, és sok a nagy zsetonnal rendelkező férfi, akik könnyen megkaphatják a fiatal jó csajokat, és velük nehéz versenyezni. Ezért gondoltam áthelyezni a vadászterületet vidékre, ott talán örülnek a jobb csajok is, ha pestiként szóba állok velük. Csak azt nem tudom, hogy vidéki városban, vagy falunk kellene próbálkoznom. Szerintetek?

2017. okt. 19. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Velem légyszi ne állj szóba.
2017. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem egy 5 fős zsákfaluban próbálkozz, ahol csak öregasszonyok élnek. Ott talán van esélyed ezzel a mentalitással...


Szerinted tényleg hasra esik egy vidéki, mert egy pesti panel proli próbálkozik?

2017. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 acelsziv ***** válasza:
92%
Esélyes, hogy jól meg fognak verni párszor, mint beképzelt pesti suttyót. Több eredményt nem látok ki ebből a szánalmas vergődésből.
2017. okt. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Minden értelmes, tanult, dolgozó nő oda tud költözni, ahova akar, és ott keres magának munkát.

Valami nagyon elmaradott faluban élő, nyóc általánost végzett lányt talán összeszedsz így.

2017. okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy segítő válasz:


Igen. Vidéki vagyok, de 19 éves korom óta (egyetem kezdete) BP-n élek. Sokszor utazom haza a szülővárosomba is és a munkám miatt céges kocsival más vidéki városokba is. Vannak látható különbségek, a nőknél is. És igen, rengeteg nő szemében PLUSZPONT vidéken, ha budapesti vagy. Ez nem azt jelenti hogy joker, tehát hogy egyből szétteszik a lábukat emiatt, de pluszpont tényleg, amit lehet használni az ismerkedéskor.


De fontos: HA BP-N BÉNA VAGY, AKKOR VIDÉKEN SEM LESZEL JÓ. Ez nem így működik, hogy BP-n lúzer vagy, vidéki városban meg jönnek rád a nők. Ami a tény: Budapestiként könnyebb csajozni vidéken, mint Budapesten. Ennyi.


28/F

2017. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

OK, de ezt mégis hogy kell elképzelni?

Falunapon kacsingatsz a lányokra, aztán odamész, hogy "szassz, cica, pesti vagyok". "Pesta? Talán inkább István." Aztán otthagy a vérbe'.

2017. okt. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Ez csak egy a sok kicsi dologból, ami vonzó lehet egy nőnek. NEM PERDÖNTŐ, de azért számít. Így képzeld el. Mondjuk ha már a személyes ismerkedést hoztad fel, akkor ha odamész a falunapon, akkor közvetve megemlítheted igen. Csak ezt nem tudja elképzelni sok ember (főleg nők, akik nincsenek hozzászokva az ismerkedéshez, hogy ők kezdeményeznek (amivel semmi gond)), hogy nem azt mondod:


"szassz, cica, pesti vagyok"

Hanem hogy odamész hozzá normális emberként beszélgetni, kezdeményezni, ismerkedni, de mondjuk 5 percen belül felhozod egy mondatba csavarva, ágyazva hogy

"Emlékszem nálunk Budapesten is volt hasonló fesztivál tavasszal, csak ott több koncert volt, mondjuk ahogy nézem itt meg csendesebb és több a normális ember."


És ez most egy hasra ütéses példa volt, hogy felhozd, hogy te BP-i vagy.

Sok embernek fingja sincs arról, hogy hogyan kell a másik szemében pozitív dolgokat finoman felhozni, anélkül hogy az feltűnősködésnek vagy menőzésnek tűnjön.

2017. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!