Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik sűrűn bújják ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sűrűn bújják ezt a kategóriát: ti nem érzitek egy idő után, hogy egy kicsit "agymosottak" lettetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy elhiszitek, amiket ide leírnak és mintha másképp is állnátok az élethez ezután. Pl.:


- ha nem vagy jóképű, magas és gazdag, szinte nulla az esélyed, hogy nőd legyen

- a nőket mindig bizonytalanságban kell tartani, különben rád unnak és lelépnek

- romantikával manapság nem lehet menni semmire a nőknél

- a túlsúlyos férfiak nyugodtan mehetnek prostihoz(ha egyáltalán elvállalják őket), egyébként meg fogadják el, hogy számukra a nő egy idegen életforma és a közelükbe se menjenek

- nőként 25 éves kor felett már vénasszony vagy és lassacskán már végrendelkezhetsz

- ha egy kicsit is határozatlan vagy, egyetlen "ööö" kicsúszik a szádon, a párodnak azonnal búcsút inthetsz


És még lehetne sorolni. Ezeket a frázisokat annyiszor lehet itt olvasni, hogy egy idő után hajlamos vagy elhinni, hogy ez a valóság. Nyilván nem véletlen, hogy ezeket a dolgokat ennyien leírják és biztos van is mögöttük valami realitás.


Ti nem éreztek így néha? Nem szokott titeket elbizonytalanítani néha az, amiket itt olvastok? Nem szokott meginogni a hitetek az emberekben, a párkapcsolatokban és úgy en bloc a világban?


Most lehet azzal jönni, hogy nem szabad komolyan venni ezt a kategóriát, vicc az egész. De ha nem veszem komolyan, akkor is annyi egybecsengést olvasok, hogy ez akkor is elbizonytalanít, ha poénosan próbálom venni a dolgokat. Mit gondoltok, mennyire áll összefüggésben ez a kategória a való élettel? Ti, akik már régóta itt vagytok: nem éreztek hozzám hasonlóan némi "agymosottságot"?



2017. okt. 22. 20:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2017. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha olyan dologban értenek sokan egyet, ami rám is vonatkozik, és eleve bizonytalan voltam miatta.
2017. okt. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Az én agyamat ez nem tudja átmosni, de mindig ledöbbenek, hogy a korosztályom (sőt, még idősebbek is sok esetben), olyan dedósan, életképtelenül viselkednek, hogy nem hiszem el. Nyugodtan lehetne a kérdések 95%-át a tinibe írni, olyanok vannak itt.
2017. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Én nem érzem, nekem kimondottan vicc oldal:)

Éltem, tapasztaltam, láttam már sok mindent. Itt, olyan dolgokat állítanak halálosan komolyan, amin, pár év mulva, a válaszoló is csak mosolyogna.

2017. okt. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Én azt érzem h nem tudom h sírjak e v röhögjek.

Itt kb az van a szerencsétlen emberek kipanaszolják magukat h fáj az élet , tesznek rájuk a nők.... há mi ez már.


Férfitöbblet van törjön már ki a III. VH mert túl sok van belőlük. Nem kapok nőt, szűz vagyok 30 éves még soha nem volt b nőm....


Nem h mással foglalkoznának.

De ha ettől jobb a politika topikban is ez van csak ott. Témájában migránsok, Soros.....

2017. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy, mi sokan ide csak röhögni járunk fel, meg kést forgatni az "olyanokba"
2017. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

elárulok egy titkot, ezeket a kérdéseket egy szűk kör, max 8-10 fős alakulat írogatja ki.

nagy részük szándékos provokálás, kamu, és semmi alapja nincsen.

2017. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem. Én már csak fejet csóválni járok ide. van, amin jót nevetek, van, amin meg felhúzom a szemöldököm, hogy ezt a kiíró sem gondolhatta komolyan.
2017. okt. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, egyelőre még szórakoztat :)
2017. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 kén_ ***** válasza:
Nem. Nem tudom, hogy pár szerencsétlen írkálja e újra és újra eme kérdéseket - különösebben nem is érdekel -, vagy jönnek maguktól újak, ő dolguk. Néha vannak nem direkt provokálásra menő, szánalmas kérdések, hanem olyanok, amiket kellően komolyan tudok venni, és segíteni akarok a tanácsommal, véleményemmel. Ezek miatt vagyok leginkább itt, illetve mosolyogni, és emlékeztetni magam, hogy milyen nem akarok lenni semmiképpen se.
2017. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!