Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a férfiaknál a lúzer és forever alone kijelentés?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Mert lúzerek, azért, és nem akarnak változni, csak picsogni és hisztizni, és a sült galambot várni, hogy minden erőbefektetés nélkül a szájukba repüljön.
2017. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nők a "nyomi" és a "kisfiú" amikkel ezeket kiváltják.
2017. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Mert több a szingli férfi és több a lúzer is a férfiak között. Azért több a lúzer, mert egy férfi legalább 10 dolgon elcsúszhat az életben, olyan dolgokon amik a nőknél nem számítanak (pl. magasság, anyagiak)
2017. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem aki panaszkodik de nem változtat, csak másokat szid az mindig a lúzer kategóriába fog tartozni. Például meg lehet nézni, hogy az itt panaszkodók nagy része férfi, aki a nőket szidalmazza az önvizsgálat helyett.
2017. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
A nők között legalább ugyanannyi a szerencsétlen nyomi mint a férfiak között. Az elvált anyukák, a macskájuk mellett megöregedő nők pontosan ugyanúgy lúzerek, csak az ő panaszaikkal szemben megértőbb a társadalom, míg a férfiakra azonnal rásüti hogy nyafogó kisfiúk.
2017. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legalább annyi magányos, "lúzer", önmagát csúnyának tartó, zárkózott, antiszociális, párkapcsolati téren sikertelen nő van mint férfi. Csak ők kisebb létszámban írják ide ki a gondjaikat. Ők szépen depiznek otthon, elsírják a bajukat a barátnőjüknek, anyukájuknak, kiposztolnak valami idézetet a Facebookra, odabújnak a háziállatukhoz, leisszák magukat a barátnőikkel, eret vágnak, színesre festetik a hajukat, tetováltatnak valami számukra lélekemelőt a testükre vagy éppen elmennek valami buliba felszednek valakit akivel dugatják magukat tök felszínes szinten...

Közben várják, hogy valaki érdeklődjön irántuk, randira hívja őket stb.


A hasonló problémával küzdő férfiak ezeknek a dolgoknak, csak minimális részét tudják csinálni. Nem sírhatnak az anyukájuknak vagy a faternak, nem dédelgethetik a macskájukat, haveroknak sem éppen a megfelelő rinyálni, hogy nem tudnak senkit felszedni. Hiába mennek el felszedni valakit felszínes kúrásra, valószínűleg az sem jön össze nekik, nem csak a rendes barátnő.

És egyáltalán nem reménykedhetnek abban, hogy majd megkeresi őket egy szimpatikus lány és elhívja randizni. A kutya sem fogja csak úgy azt mondani nekik, hogy milyen jó pasik, fel a fejjel irány csajozni. Még a Facebookos képeik alá sem kapják meg a haveroktól, hogy jól néznek ki, úgy mint ahogy sok lány kap ilyen

kedves szavakat a barátnőktől. Magukra vannak utalva, így marad a gyakorikérdések.hu ahol ki lehet fakadni.

2017. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőként looser vagy (értsd, kicsit zárkózottabb), akkor mindig akad egy férfi, aki türelmes, megvárja, amíg megnyílsz, beszélget, próbálkozik. És ehhez még jó kis elméletet is akad, hogy a férfi dolga a próbálkozás.


Ha férfiként looser vagy (értsd, egy kicsit zárkózottabb), akkor töketlen vagy, a csajok nem fognak várni, amíg végre lépsz (a férfi dolga az ismerkedés elmélet miatt meg esélytelen, hogy ők bármit tegyenek, bátorítsanak).


Értelmes ember meg egy idő után rájön, hogy ami nem megy, azt nem erőlteti, keres mást az életében, hobbit, karriert, sportot.

2017. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hatos írja jól.
2017. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de az a lúzer aki annak érzi magát. Én egyedül vagyok és élvezem, illetve csak akkor változtatok ezen ha olyat találok akibe szerelemes leszek. Nem érzem magam lúzernek csak azért, mert már majdnem egy éve nem találok ilyet. Majd találok ha eljön az ideje, ha nem, akkor maradok egyedül.De akkor sem leszek "forever alone" mert ez az én döntésem. Akármikor találok szex kapcsolatot, mert rengeteg férfi erre vágyik, de nekem ez kevés. Normál kapcsolatra is jelentkeznének, de egyik sem vonz. Tehát az egyedüllét saját döntés. Mások véleményére nem adok, az én életemet én alakítom. Van gyerekem, nem leszek macskás vénasszony, de ha az lennék, akkor sem érdekel mit ugatnak mások. Jó életem van, rengeteget utaztam, nyelveket beszélek, nem keresek ugyan sokat, de van saját lakásom és élvezem a munkámat. Olvasott vagyok és művelt. Akkor lennék lúzer ha mások véleménye alapján tekintenék magamra....én élezem a saját társaságomat, és remek emberi kapcsolataim vannak, és ez az ami számít. Ezért mindenkit inkább önismeretre buzdítanék, nem arra, hogy azon aggódjon hogy mit gondolnak róla mások.
2017. okt. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nem vagdossák magukat.
2017. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!