Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 közötti pasik, ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 közötti pasik, ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Nők is írhatnak ötleteket

2017. okt. 28. 20:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek, várom még az ötleteket
2017. okt. 28. 21:54
 12/16 A legrosszabb ***** válasza:

Sehol nem ismerkedek. Legalábbis nem szeretek elindulni sehová sem ismerkedési célzattal. Az most más tészta, hogy munkahelyen, edzésen, túrán, tanfolyamon, továbbképzésen, munkahelyen, baráti körben, vagy akár itt a lakótömbben is ismerkedik az ember például a szomszédokkal, de úgy, hogy nem kalkulálja be a csajozást.


Aki a nap 24 órájában ki nem mozdul a szobájából, s még a redőnyt is lehúzza, na arról el tudom képzelni, hogy sehol nem ismerkedik, viszont az emberek igen nagy része kimozdul emberek közé, ahol elkerülhetetlen az ismerkedés.


De ha a kérdés kizárólag arra irányul, hogy csajozni szoktam-e, akkor a válaszom nem.

2017. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz ismerkedni társat találni,gondolom azt szeretnél. :(


Baráti társaság,ha van -sajnos ez is megszűnik 20-25 év felett nem összetartóak az emberek

Munkahely--ismerkedni itt is lehet ,barátokat találni esetleg


Boltban,különböző programokon lehet még ismerkedni

vendéglátó-szórakozóhelyeket


Társkereső

Itt is szerencse kell! mint minden helyen....

Társkeresőn azt tapasztaltam hogy nem írnak vissza 2-3 levél után vége is a levelezésnek,sajnos :(

Pedig levelezni jó dolog lehetne,megismerni 1 ember komolyabban csak ezt komolyan kellene venni,amit nem vesznek az emberek sajnos :(

Sok ismerősömnek sikerült megtalálnia ott a társát nem lehetetlen!

Sok sikert fel a fejjel!

2017. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#1 te meleg pasi vagy, vagy mi?
2017. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sehol. Tindert felraktam, de kiábrándító a felhozatal, végigpörgetve talán 10 nő tetszett*, abból kettőt ismertem, a fele meg külföldi. Szerencsére elég széles a baráti-haveri társaság, gyakran jönnek új emberek.


*külsőre és mellé írt is valami érdekes bemutatkozást. Csak külső alapján azért jóval több.

2017. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez az ismerkedesi szandektol is fugg...komoly kapcsolat, vagy alkalmi..
2017. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!