Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-22 év közötti fiúk! Ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-22 év közötti fiúk! Ti hol ismerkedtek meg lányokkal, milyen rendezvényeken (pl múzeumok éjdzakája, színház, könyvtár, vagy buli, és ha buli akkor milyen buli? )?

Figyelt kérdés
És hogy szólítjátok meg őket, vagy mit tesztek, ha láttok mondjuk egy lányt az utcán. Megszólítjátok?

2012. szept. 27. 21:27
 1/7 anonim válasza:
Én buszon és ö szolitott le :)
2012. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én a múzeumban ismertem meg egy egyiptomi lányt, de amikor megpróbáltunk elmenni megszólalt a risztó és elvették tőlem. Azóta ilyen helyen nm próbálkoztam.
2012. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én utcán szoktam.


- "Szia! Szimpatikusnak tűnsz. Mi a neved?"

Megmondja, majd te is megmondod.

- "Nos XY én mentem arra, de ha később szeretnél találkozni, akkor szólj és add meg a számod." És elindulok tovább, mint ha meg se álltam volna, majd utánam szolt, utánam jött és megadta a számát. :)

2012. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez komoly?
2012. szept. 27. 21:34
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint az egyiptomi lányos dolog komoly?
2012. szept. 27. 21:35
 6/7 anonim válasza:
hát te hülye vagy. egy bábut akart ellopni, vagyis gondolom viccből írta az egyiptomi lányt
2012. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Komoly. Nagyon megsajnáltam szegényt, hisz csak ott áll egy márványtalapzaton és mindenki őt bámulja. Vettem a bátorságot és megszólítottam.

Magányos éjszakákon még mindig eszembe jut.

2012. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!