Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért ENNYIRE könnyű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ENNYIRE könnyű?

Figyelt kérdés

rövid sztori következik:


van egy nő pesten, akit már több társkeresőn is láttam, és sajnálatos módon kezdő koromban még találkoztam is vele.


Egy 30-on túli nőről van szó, aki ronda és el van hízva, a macskájával lakik külvárosi panelban.


Amikor én találkoztam vele, akkor rögtön adagolta ezt a lenéző bunkó műmájer stilusát, látszott, hogy nagyon sérült és ezzel probál kompenzálni.


Én még a lakásába is feljutottam, nem volt nehéz, mert télen volt a dolog, szal volt indok. Mondjuk nem tudom mit akarhattam, mert kezdő voltam. Benn aztán levette a kabátját és sziven ütött hogy tényleg milyen kvára rosszul néz ki, ugyhogy eljöttem onnan, a csaj meg nézett mint a moziba, hogy lerázták.


Most láttam szexpartner keresős oldalon, ugyanazzal az ezeréves képpel nyomul, mint régen. Nyilván, ha mostanság már jobban nézne ki, akkor azokat a képeket teszi fel, de vélhetően még szedett fel kilókat, azért a régi kép elönyösebb ;)


És most jön a legjobb:


Szóval kiirja, hogy neki MINIMUM 180 centis, erős testalkatú pasi kell, "lehetőleg ne nézzen ki úgy, mint egy terhes bálna"


AZZZZZZZZIGEN :D


Szóval egy ronda, elhízott, sikertelen, komplexusos nő is így oszthatja a lapokat?


Arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy egy ronda, elhízott, sikertelen, komplexusos FÉRFI (pontosítok: HÍMNEMŰ) milyen opciók közül választhat, ha szexelni szeretne. Vagy akármit a nőktől...


2017. okt. 29. 12:15
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:

*NŐKNEK


(nem baj, legalább az elirás miatt is többen megnyitják a kérdést)

2017. okt. 29. 12:16
 2/42 anonim ***** válasza:
54%
Tuti lesz olyan, akinek ez kell...o.o
2017. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

Ez neked könnyű? Mi? Ronda és otthagytad.

Önszántadból találkoztál vele, és most tőlünk kérded, hogy miért?

2017. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
ja ja, azt mondja a csaj, hogy ne ugassak, mert ő válogathat a jó pasik közül.
2017. okt. 29. 12:19
 5/42 anonim ***** válasza:
88%

Írhat bármit, attól mèg a kutya nem fogja megpiszkálni bottal sem...


Írod a kèrdèsben, hogy egyedül èl, mèg ha talál is szexpartnert, az ugyanolyan lesz mint ő, kapcsolatra nem sok esèlye van

2017. okt. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
régen azzal a szöveggel volt, hogy már mindenen túl van, csak egy BI pasi párral szeretne szexelni
2017. okt. 29. 12:21
 7/42 anonim ***** válasza:
93%

Jó lenne, ha a "nők" helyett csak ezt az egy nőt vennéd a kérdés alá, mert nem mind ilyen lúzer, magas elvárásokkal rendelkező, ahogy magad is írod komplexusos banya, aki ráadásul hazug is, mert a százéves képeit teszi fe megtévesztő módon.


Szóval nem nők, hanem csak egy részük akik közül egyet jól kifogtál.

2017. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
de ha még egy ilyen ronda fos nő is szexelhet akármikor, akkor a vonzó lányoknak mennyivel hatványozottan könnyebb?
2017. okt. 29. 12:22
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Honnan tudod, hogy szexel?
2017. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
81%
Minek töltöd azzal az időd, hogy oldalas kérdést írsz ki róla? Ha nem tetszik, ne foglalkozz vele. Te is elég bunkó voltál, ha otthagytad szó nélkül, semmivel nem vagy nála jobb.
2017. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!