Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért ENNYIRE könnyű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ENNYIRE könnyű?

Figyelt kérdés

rövid sztori következik:


van egy nő pesten, akit már több társkeresőn is láttam, és sajnálatos módon kezdő koromban még találkoztam is vele.


Egy 30-on túli nőről van szó, aki ronda és el van hízva, a macskájával lakik külvárosi panelban.


Amikor én találkoztam vele, akkor rögtön adagolta ezt a lenéző bunkó műmájer stilusát, látszott, hogy nagyon sérült és ezzel probál kompenzálni.


Én még a lakásába is feljutottam, nem volt nehéz, mert télen volt a dolog, szal volt indok. Mondjuk nem tudom mit akarhattam, mert kezdő voltam. Benn aztán levette a kabátját és sziven ütött hogy tényleg milyen kvára rosszul néz ki, ugyhogy eljöttem onnan, a csaj meg nézett mint a moziba, hogy lerázták.


Most láttam szexpartner keresős oldalon, ugyanazzal az ezeréves képpel nyomul, mint régen. Nyilván, ha mostanság már jobban nézne ki, akkor azokat a képeket teszi fel, de vélhetően még szedett fel kilókat, azért a régi kép elönyösebb ;)


És most jön a legjobb:


Szóval kiirja, hogy neki MINIMUM 180 centis, erős testalkatú pasi kell, "lehetőleg ne nézzen ki úgy, mint egy terhes bálna"


AZZZZZZZZIGEN :D


Szóval egy ronda, elhízott, sikertelen, komplexusos nő is így oszthatja a lapokat?


Arra mondjuk kiváncsi lennék, hogy egy ronda, elhízott, sikertelen, komplexusos FÉRFI (pontosítok: HÍMNEMŰ) milyen opciók közül választhat, ha szexelni szeretne. Vagy akármit a nőktől...


2017. okt. 29. 12:15
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

nekem nicnsenek nagy igényeim.


nekem bőven megfelelNE:


155-165 centi magas

45-55 kiló

érzékelhető méretű mellek

az ágyban nem egy fadarab

átlagos szinten vonzó nőies alkat


de még ez is elérhetetlen számomra.

2017. okt. 29. 14:23
 22/42 A kérdező kommentje:
mellek: mondjuk ne A kosaras legyen
2017. okt. 29. 14:23
 23/42 anonim ***** válasza:
Biztos akad elvétve akinek bejön a hölgy.
2017. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Oszthatja hát. De ezért nem veszi el őket más sem, így egyedül játszik.


Általánosítasz.

Csak személyiség számít.

2017. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
63%

Nincsenek nagy igényeid? Egy átlag magas vékony nő nagy(obbacska) mellekkel. Nos, az átlagos nő inkább 60 kiló körül mozog, főleg ha melle is van.

De tovább megyek: az emberek többsége normális és nem az alapján választ párt hogy milyen magas és hány kiló. Hanem a személyisége alapján. Kérdésedből nem jön át valami vonzó személyiség. Ha ezek az átlag magas, vékony lányok találhatnak 1. nálad jobban kinéző vagy 2. hozzád hasonló külsejű, de normális, kedves embert, szerinted nem azokat választanák?

A nőknek nem könnyű, csak ha férfi hozzáállással gondolkodnak és örülnek neki hogy azzal a lúzerrel dughatnak akivel akarnak. De mivel mi szeretünk érzelmeket és vonzalmat átélni, bizony nem könnyű nekünk. Az általad leírt nő sorsa pl konkrétan tragikus.

2017. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
4%

"az emberek többsége normális és nem az alapján választ párt hogy milyen magas és hány kiló. Hanem a személyisége alapján"



ezzel kit akarsz etetni? aki nem jóképű, azt semmibe veszik, nemhogy megismernék, s aztán a személyisége miatt elutasítanák.


2 dolog lehet:



1 - a nők valami istenszerű lények, akik ránézésre megismerik 1 férfi jellemét


2 - ránézésre, aki bejön nekik, azzal akarnak összejönni



én a kettesre szavazok.

2017. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
91%
Logikád szerint mióta leírtad itt, milyen nőt akarsz, azóta megdugtál minimum hármat.
2017. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
91%
Általosítasz, csak a macska számít.
2017. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
89%

Én is kiírhatom, hogy kéne 5 millió Ft, attól még nem terem ott a számlámon.

Most te ebből állapítottad meg, hogy a nőknek könnyű?

Gratulálok mind a logikádhoz, mind ahhoz, hogy ilyen jellegtelen dolgokkal törődsz. Sokra viszed még az életben.


22/N

2017. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
94%
Mi a könnyű? Hogy nagy néha valaki beleürít egyet? Elárulom, a nők nagy része (és valójában még a férfiak sem) nem csak ennyire vágyik.
2017. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!