Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a helyzetemről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a helyzetemről, amiben közel 40 éves férfiként, kapcsolatban, mégis elolthatatlan csajozási vággyal küzdök? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Hosszú házasság után vagyok, elváltan. Nagy szerelem, szuper szex, majd jöttek a gondok. Van most egy kapcsolatom, amiben szeretnek, és amit én is igyekszek viszonozni. Rengeteg dolog viszont hiányzik, főleg a szexben, és ugyanennyi más dolgot meg sajnos nem tudok kellően értékelni benne.

Sosem csajoztam, nem tudtam, nem is igazán vágytam rá, meg gátlásos voltam. Inkább engem szedtek föl, de az se volt sok. A házasságban hűséges voltam. Most viszont nem tartom ezt fontosnak, szinte más sem érdekel csak hogy szabadon tegyek amit akarok. Azon felül hogy ez a mostani kapcsolatomat veszélyezteti, egy sor kételyt is magában hordoz. Többek közt hogy van e értelme ennyi évesen egy ilyen életformába belevágni, mégha csak rövid időre is, amíg megélem, kiélem ezeket a vágyaimat.

Természetesen egyébb opciókat is talomban tartok, úgymind terápia, vagy egyszerűen fizetős lányokhoz járni. Bár elsősorban a klasszikus vadászösztön éledt fel bennem, és a kihívás amiben ki akarom magam próbálni.

Tisztában vagyok vele hogy ez egy klasszikus kapuzárási szindróma, mert nem éltem meg ezeket akkor amikor ennek idejeblett volna. Tudom, hogy emiatt borult egy optimális életpálya.

Ti mit tennétek a helyemben? Nők véleménye is érdekel. Jöhet hideg, meleg.



2017. szept. 10. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

"Most viszont nem tartom ezt fontosnak"


Elso lepeskent szakits a paroddal. O ezt mindenkeppen megerdemli, hogy olyan emberrel legyen, akivel nem csak pazarolja az idejet.


Utana pedig ugy elsz, ahogy neked jo.

2017. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos társadalmilag van belénk nevelve, hogy milyen csúnya dolog szexelni, éld le az életed egy ember mellett. Csak az a helyzet, hogy erre az emberek 99%-a nem képes, mert nem ilyennek vagyunk teremtve. Ezért van annyi szingli, válás, megcsalás. Kíváncsi, újdonságkedvelő lények vagyunk, ennyi az egész. Képzeld el, én rosszabb helyzetben vagyok, mint te, mert nőként folytatom ezt a kalandozós életvitelt és imádom, hogy nincsenek párkapcsolati problémáim. Csak sajnos az emberek között ez még mindig kicsapja a biztosítékot, habár engem nem érdekel mások véleménye, mégsem tud senki erről az életvitelemről az ismerősi körben, csak egy barátnőm(nemis tartozik senkire).


Szóval egyszerűen éld úgy az életed, ahogy neked jó, ne mások véleményével foglalkozz :) Embert ölni, lopni, csalni, hazudni, bűn, de szexelni? Nem ártasz vele senkinek, ez egyszerűen egy régi rossz társadalmi berögződés.

2017. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem a kapcsolatod így kivülről úgy néz ki mintha ráakaszkodtál volna csak a párodra mert eddig is kapcsolatban voltál és most is kell egy fix pont.

Ennek fényében pedig nem sokat ér a dolog.


Szóval én biztos egyedül lennék egy kicsit és kitalálnám kipróbálnám magam szingliként. Esetleg kitombolnám magam.


De ez a mostani kapcsolat nem az igazi.

2017. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Semmiképp se tartsd magad most emiatt rossznak, vagy megvetendőnek! A párodat nem lenne szép dolog becsapni, úgyhogy lehet véget kell vetni a kapcsolatodnak. Szerintem ne fogd vissza magad, éld ki magad, a társadalom meg k urvára le van szarva, mindenki gondoljon azt amit csak akar.

Ezt nőként írom neked, ja és amúgy meg a 40 az új 30. :D

2017. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Magam ura című filmet és utána dönts!
2017. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék a jelenlegi idézőjeles párommal.
2017. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Élj úgy, ahogy szeretnél. Ha már elváltál egy szakítás biztos kevésbé viselne meg. Én sem éltem ki magam egyből férjhez mentem, mostanában kezdem bepótolni amiket nem éltem meg. Fizetőst nem ajánlanám, ha mondhatok ilyet. Kíváncsi lennék milyen dolgok hiányoznak a szexben. 37N
2017. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt mondtad sosem csajoztál.

Szerinted most menne?

Rutinod nincs, valószínűleg nem nézel ki jobban, mint 25 évesen (kevesebb haj, nagyobb pocak), stb.

Ha próbálgatni kezdenéd a szárnyaid két dolog derülhetne ki: a nőket érdekled, nem csak flört szintjén, de szexuálisan is, vagy az lenne, hogy elkezdenéd értékelni a mostani kapcsolatodat.

2017. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Azt gondolom, hogy neked kapuzárási pánikod van.

25/N

2017. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Az erre a kérdésre adott válaszomat nézd meg;

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Találsz pár érdekes dolgot a korodbeli férfiak gondjairól.

2017. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!