Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire vagytok bevállalósak a szórakozásban? Nem a szexuális életre gondolok, hanem a mindennapokra.

Figyelt kérdés

Vagy gyerekes vagyok, vagy mindig unalmas lányokba botlok...

Ha megkérdezem, mihez lenne kedvük (bármit mondhatnak - felőlem éjjel átúszhatjuk a Balatont, vagy kiáshatunk valakit a temetőben, tökmindegy...) csak valami unalmas dolgot mondanak amit meg se lehet jegyezni mikor volt, el se lehet mesélni senkinek, vagy "nem tudom", "mindegy", szóval semmi izgalmas.


Ti szoktatok valami izgalmas, nem hétköznapi dolgot csinálni, amit pl. 50 év múlva érdemes elmesélni az unokáknak, vagy majd csak annyit meséltek "moziban voltunk, meg sétáltunk a parkban, meg vettünk csempét a boltban".

27/F


2017. okt. 29. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A csempevásárlás tök izgi, sajnálom, hogy nincs több fürdőszobánk.. :D

Egyébként mi például párommal sokat kirándulunk, horgászunk, vagy gondolunk egyet, beülünk a kocsiba és elindulunk, majd út közben kitaláljuk, hogy hova. Volt már, hogy végül a Balatonon kötöttünk ki, sétáltunk egyet majd hazajöttünk. Nekem ezek izgalmas dolgok, az utat mindig végigbeszélgetjük érdekes dolgokról. De kell néha a pihi is, sőt. Nem lehet állandóan új, meg izgalmas dolgokat csinálni, kell az amikor csak pihentek ketten, vagy csak simán leültök beszélgetni. Mert ezek az "unalmas" dolgok építik a legjobban a kapcsolatotokat, nem az, ha kiástok valakit a temetőben stb.

2017. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok, mint te, szóval már nem lány, de elég bevállalós dolog, hogy tavaly itthon felejtettem az igazolványaimat egy külföldi utazás alkalmával?
2017. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Egy bevállalós lány sajnos nem egyenlő a kreatív lánnyal. Én mindig vágyok valami izgalmasra, de ötletem az nincs, ráadásul a sors eddig sosem hozott össze kreatív pasival. Szóval simán lehet, hogy a lányok, kik a "nem tudom"-ot válaszolják, valójában mindennél jobban örülnének valami felejthetetlen, nem átlagosnak, csak épp tőled várják a tippeket. Lehet te kreatív lányra vágysz, de ha te állsz elő jobbnál jobb ötletekkel, akkor is lehetnek mesélnivaló élményeitek.
2017. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Egy bevállalós lány sajnos nem egyenlő a kreatív lánnyal." - De a kettő nem is zárja ki egymást.
2017. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én benne tudok lenni őrültségekben, de azok nálam ált. spontán jönnek, és nem mindig. Lehet, ha adott pillanatban megkérdeznek, én is vmi unalmasat mondok, mert épp akkor nem voltam olyan hangulatban.
2017. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!