Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy biszexuális fiúval?

Figyelt kérdés

Többnyire azt látom, hogy az emberek előítéletesek a nem heterokkal szemben, emiatt szorongok és nehezen megy az ismerkedés. Nem tudom, mikor és hogyan lehetne ezt felvezetni egy lánynak és attól tartok, hogy rosszul fogadná. Nektek mi a véleményetek?


22/F



2017. okt. 29. 21:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
12%

Nem innen... Biszex volt az első párom, onnan.

Szeretek nő lenni, és nem szeretnék nővel lenni. Minek? 😊 Egy férfitól többet kapok.

Döntés, sztem, bármennyire tagadod.

Na, mindegy. Biszex: SOHA!! Undorító, megbízhatatlan, stb. Gyenge jellem.

2017. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

11.:

Akkor meg 1 biszexuális ember alapján leírod az összes többit, ugyanott vagyunk. De ez nem is lenne baj ha nem gyűlölködnél

2017. okt. 29. 23:08
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Fuuú, mennyi biszex van itt, hogy lepontoztak. 😁😏
2017. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha belészeretek,meg ő is belém, akkor valszeg:D
2017. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
13%

Az a baj, hogy túl sok van belőletek. A legtöbb titokban. Megnősül, gyereket csinál, aztán félrekúr az asszony mellett, a szerencsétlen meg azt sem tudja honnan szedte azt jo kis hüvely gombát... Segbedugás után jön a punci. Sirály.

Na, én eme fenséges témában nem nyilatkoznék tovább engedelmetekkel. Váljék egészségetekre. A kutyát még gondold át, nem rossz az. 😊😁

2017. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

15.:

Nem kell ahhoz biszexnek lenni, hogy megcsald a párod. Bőven akad erre példa a heterok között, mivel ez nem ezen múlik. A kutya meg nem tudom hogy jött, de ha szerinted nem rossz akkor váljék egészségedre ;-)

2017. okt. 29. 23:31
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

Köszi! 😊 Még átgondolom. De, neked javasoltam, te kis piszok. 😏

Nem tudom, de én mindig kifogom a biszexeket, itt szapullak, de közben szimpatikus vagy. Szerencsére túl fiatal, szóval nem fogok rád cuppanni. 😏

Na, megyek gondolkozni a kutyáról... 😅😂

2017. okt. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Ágnyeszka, most egyszerűen megszakadtam a röhögéstől rajtad. :D

Indult a dolog orbitális fröcsögéssel, amiért biszex a kérdező kutya javasolgatásával, a végére meg az kerekedett ki az egészből, hogy te egy elfojtott biszex vagy, a kérdező szimpatikus, és te mész a kutyáról gondolkozni. :'DDD Sírok a röhögéstől...:D

2017. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%

Hát....erre a végkifejletre én sem számítottam.. 😊

Az elfojtott biszex, nem tudom. Nem tudnám elképzelni, b egy másik nőt puszilgassak, nekem egy másik nő rivális. Nem tudom, de őszintén megvallom, nem is érdekel.

Szeretek őszinte lenni, ez jött ki belőle... 😳

2017. okt. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Furcsán viszonyulsz a nőkhöz. Édesanyáddal való kapcsolatoddal minden rendben van? :D

Azt mondtad, volt már kapcsolatod nőkkel, és most is fel tudnál izgulni nőre, ha akarnál. De közben meg rivális egy nő. Barátkozni nem szoktál nőkkel?

Olyan kis zavarodottnak tűnsz. :P

2017. okt. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!