Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy biszexuális fiúval?

Figyelt kérdés

Többnyire azt látom, hogy az emberek előítéletesek a nem heterokkal szemben, emiatt szorongok és nehezen megy az ismerkedés. Nem tudom, mikor és hogyan lehetne ezt felvezetni egy lánynak és attól tartok, hogy rosszul fogadná. Nektek mi a véleményetek?


22/F



2017. okt. 29. 21:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%

Anyukáddal már barátkoztam.

Van még kérdésed? 😊😜

2017. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor te voltál az a kretén, akiről a múltkor mesélt? :) Mindent értek.
2017. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

"Fuuú, mennyi biszex van itt, hogy lepontoztak. 😁😏"


Én nem vagyok az. Veled ellentétben nem volt nőként más nőkkel semmilyen intim kapcsolatom. Innen kezdve nem is értem a kirohanásod. Talán elfolytod magadban a núk iránti vonzalmad?

Hiába, mindig a látens melegek/leszbik a legnagyobb bu*zi gyűlölők.

2017. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Jajj, hagyjatok már békén. Nem volt Nővel/kel kapcsolatom. 8 éves voltam és a barátnőmmel (szintén 8 éves kislány) kipróbáltuk milyen a csókolózás. 😊 Ennyi. Azóta sem csókolóztam Nővel és nem is szeretnék.

Lehet kicsit eltúloztam a nagy tapasztalatomat, de ha úgy vesszük ez is tapasztalat. 😏

2017. okt. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, eléggé frusztrál téged a dolog. :D Meg te mondtad, hogy fel tudnál izgulni nőre.
2017. okt. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Még macskára is 😊 , attól függ mikor voltam utoljára pasival. Ez bűn? 😁
2017. okt. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Engem aztán nem zavar, csak az én macskámat hagyd békén, és édesanyámat se vedd többé a szádra.
2017. okt. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nincs kutyánk. De a macskám herélt fiúcska és gyönyörű szép. :P
2017. okt. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Tele lett szemetelve az egész kérdés nagy baromságokkal.Ez nem döntés kérdése,buta emberek írnak csak ilyet.Kérdező,biztos vannak ilyen csajok.Nem árt ezt az elején tisztázni,mert ha már érez irántad valaki valamit,és csak később mondod el,nem sül el jól.
2017. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
44%
Csak személyiség számít.
2017. okt. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!