Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, szerintetek ez szerenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ez szerencsés véletlen, vagy inkább gyanúsan szándékos hogy így alakult?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja, hetente összefutok ugyan azon a helyen egy férfivel, aki felfigyelt rám, vagy megtetszettem neki. Jó pasi egyébként, nekem is bejön. Viszont még nem közeledett és semmilyen jelet nem küldött, csak látom hogy néha néz.

És a sztori pár napja érdekesebbé fordult. Egyik bnőm üzent a facebookon, hogy egy srác olyan embert keres, aki xy témából írt szakdolgozatot vagy doktorit vagy valamilyen szakmai anyagot, mert neki abban a témában kell segítség és ha gondolom, írjak neki. Ugyanis én pont abban a témában írtam szakdolgozatot. Gondoltam, segítek neki, megkerestem a facebookon hogy írok neki, és ő bizony az a férfi, akiről fentebb írtam.

Szerencsés véletlen lehet hogy így megismerkedhetünk, vagy nyomozott utánam és így közelít meg? Mondjuk ez utóbbi elég nehéz lehetett hiszen nincs közös ismerősünk és ritkán facebookozok meg nem is vagyok megtalálható így sehol a neten, vagyis elég nehezen tudom elképzelni hogy ennyi mindent tudhat rólam. De azért mégis fura.

30N



2017. okt. 30. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Ha neked is tetszik, akkor hajrá, ismerkedjetek! :)
2017. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincsenek véletlenek.

:)

2017. okt. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen de nem mindegy? 😊
2017. okt. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy véletlen. De ez már soha nem fog kiderülni, maximum ha később elmondja.
2017. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi sem véletlenül :). Ragadd meg az alkalmat. Odafent meghallgattak téged :).
2017. okt. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi kézzelfogható és ésszerű magyarázat, hogyan tudott beazonosítani téged az arcod alapján és kapcsolt össze a szakdolgozatoddal, akkor én azért aggódnék...
2017. okt. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett:

Nem engem azonosított be, hanem a facebookon küldött levelet az ismerőseinek azzal a felhívással, hogy írt e valaki szakdolgozatot xy témában. Így jutott el hozzám bnőmön keresztül, mert tudta, hogy nekem ez volt a témám.

2017. okt. 30. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezt mondom. Ez így gyanús, kiszemel magának az utcán meglátva, majd a szakdolgozat témádat is tudja és úgy közelít meg egy harmadik emberen keresztül?

Szóval vagy pszichopata, vagy a barátőd közös ismerősötök és közvetít, csak még nem tudsz róla

2017. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem ismeri a bnőm, és nem is ismerősök a facebookon.
2017. okt. 30. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Itt a lehetőség és kész.
2017. nov. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!