Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! A jóképű arc és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A jóképű arc és egzisztencia terén milyen mértékben kell/lehet kompenzálni az alacsonyságot, hogy az illető pasi ne kerüljön fekete-listára?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán csak a fenti kettővel kompenzálni? Tegyük fel, hogy 170 magas és közepesen jóképű intelligens egyetemista srácként egy tipikus, szép egyetemista lánnyal (pl. [link] ) akarok összejönni. Aki azzal jön, hogy miért nem keresek "magamnak valót" és adom le az igényeimet, azt egyből lepontozom, mert a kérdésem nem erről szól és ti is azt szoktátok mantrázni, hogy hülyeség ez a kategorizálás. Aki be tudja bizonyítani, hogy nem ismerem esetleg küld magáról egy képet, annak szívesen küldök én is magamról (ha esetleg így könnyebben tud releváns választ adni). Szóval klasszikus értelemben lehet-e kompenzálni az alacsonyságot jóképűséggel és/vagy pénzzel, hogy olyan szép lányoknak is bejöjjek, akik csak +180 fölött ismerkednek férfiakkal. Pénz tekintetében természetesen nem a prostikra vagy gold diggerekre gondolok, hanem a klasszikus értelemben vett vonzalomra, amely esetében az anyagi stabilitás egy férfi vonzalomfaktorához jobban hozzá tud járulni.

2017. okt. 30. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem teljesen. Végiggondolva a 160-170 körüli ismerőseimet, egyiknek eszméletlen jó, egy fejjel magasabb barátnője van, a másiknak is ilyen volt, de lecserélte egy fél fejjel magasabb nagymellűre, mert neki jobban bejött. Előbbi gyárban melózik, utóbbi mérnök.


Vannak sikertelenek is, de ott be lehet azonosítani egyéb problémát. Például egyikükről még gyakorlatlan férfiszemmel is megmondom, hogy egy merő görcs az ember, látszik rajta a felgyülemlett frusztráció.

2017. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Még egy nyomorult. Remélem, ugyanaz a 2-3 ember írja ki az összes ilyen kérdést.
2017. okt. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy példám, szintén ismerettségi körből. Ő is 170 centi körül lehet, mert tőlem jóval alacsonyabb. Eddig kettő komoly kapcsolata volt. Az első lány szép volt, bár nem annyira mint a linkelt képen levő csinoska, de nem volt vele gond. 180 centi körül lehet és mellben is nagy. A második lány sem volt rossz úgy elsőre, de ő inkább csak azért volt szemrevaló sokaknak, mert mindent magára kent. Ő viszont alacsony lány. Ezeken felül néhány csajt csak egyszerűen dugott, volt közöttül olyan is aki mellett elveszett és ráadásul tényleg szépnek is mondható. Szinte mind magasabbak voltak nála.

Egyáltalán nem gazdag, sőt pont csak kijön a pénzéből. Két dolog van ami jelentőse hozzájárul a sikereihez. Testre egyáltalán nem női ideál, de férfias arca miatt jóképűnek számít ez biztos. Jellemre pedig olyan, hogy igazából nem taszít el senkit. Nem valami különleges hódító Casanova, egyszerűen csak sokan jó fej, rendes srácnak tartják (Hogy amúgy hosszútávon valójában milyen az már egy más téma, akkorra már bele vannak zúgva a csajok keményen).


Én megértem ezt az alacsony srác problémát, mert tényleg egy hátrány. Főleg, ha nincs semmilyen más tulajdonság mellé ami kiemelné az egyént egy kicsit az irdatlan tömegből. Sokan azt mondják nem probléma ez. Valóban van akinek nem jelent nagy gondot, de általában igen is érdekli a nőket a magasság.


Arc, magasság, jellem. Szerinem ez a három fő dolog amit néznek. Talán az intelligencia is ide jöhetne, de ha valaki jól el tudja magát adni akkor nem feltétlen kell. Pénzt is nézik harminc felett. Csak, hogy lássák mire mennek az egyénnel. Gürizés lesz-e az élet vagy nyugodtan élhetnek és a gyerek sem fog sanyarogni.

Akik fiatalon a pént is nézik azokat nem hiszem, hogy szeretnéd te barátnőnek. Értelmesebbnek tűnsz te attól a szinttől.


Amúgy a linkelt lány tényleg jó.

2017. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
3-as vagyok és férfi. Nő ide maximum azt fogja leírni, hogy nem érdekli a magasság stb. stb. Akit érdekel az úgyis visszalép és nem ír választ az ilyen kérdéshez.
2017. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem kellene alacsonyabb, de meg velem egy magas pasi sem.

172 cm vagyok a parom halistennel 189.

Nem tartom magam torekeny lanynak, igy jo ezt erezni mellette.

Egy alacsony pasi mellett igazi Brunhilda lennek. Rosszul is ereznem magam, az utcan kezen fogva, az agyban...

Siman felkapnam a honom ala. :D


Ezek mellett szeretem , hogy a parom siman elbir. (Rossz) szokasom, hogy szeretek a nyakaba ugralni, szeretem ha felemel. Hogy nezne ki ha ossze esne alattam?

Kovezzetek meg, ne nekem nem kellene alacsony par.

2017. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lányoktól erre nem fogsz őszinte választ kapni, ők soha nem vallanák be, hogy nem kell nekik alacsony férfi.
2017. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

5#

A lenyeget kihagytam. :D

Lehet felolem akarmennyire sarmos, jokep, ha lefele kell ra neznem.

Ha meglatok az utcan egy ilyen sracot, elkonyvelem cukinak es ennyi idot szentelnek akkor is rajuk, ha nem lennek kapcsolatban.

2017. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért pénzzel akarsz kompenzálni? És miért az a cél, hogy egy csinos kirakati bábut keress magadnak? Értem én, hogy a vonzalom fontos dolog, én ezt soha nem tagadtam, soha nem is jönnék össze olyannal, aki nem tetszik. De, miért nem egy társra akarsz rátalálni? Aki esetleg, tudom, hogy nagyon elrugaszkodó, de szeret. És szeretetet pénzért nem fogsz venni, max hazugságot, meg pár jó szopást.

Egyébként: párom 170 centi, és azért szeretem, amilyen. Persze, számomra vonzó az arca, és az is tetszik, hogy sportol, de sose ez volt az elsődleges. Mikor összejöttünk, akkor még egyetemista volt, tehát nem állt épp jól anyagilag sem. Egyszerűen csak jól el tudtunk dumálni, izzott a levegő, jó volt hozzábújni, könnyen egy hullámhosszra kerültünk...ésatöbbi. Bár tény, nem olyan típus vagyok, mint a linkelt lány, de heti 5 edzésre járok, formás vagyok, és inkább vagány típusú, semmint szende szűz kislány.

Szóval én nem azt mondanám, hogy add le az igényeidet, hanem hogy ha már intelligensnek mondod magad, akkor legyél is az, és ehhez mérten keress, és kompenzálj. Ne pedig úgy, ahogy az igazi agyatlan tahóknak szokásuk. Ezzel csak a gold doggereket fogod bevonzani, hiába nem az a cél. Vonzóbb nem a pénztől leszel.

2017. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez csakis a lánytól függ. Van, akinek semennyire, de van, akinek nincs is mit kompenzálni, mert nem központi kérdés neki a magasság. Olyan viszont ritka, aki kijelenti, hogy ő nem randizni x centi alatt, de aztán mégis, mert ollllyan jóképű vagy ollllllyan izmos a Józsi mégis... ill. ha csak az egzisztencia miatt, akkor úgyis dobbant, amint megszedi magát.


Nekem sok az én szememben szép ismerősöm, aki nem ilyen 180+ randizik csak, sőt. És van olyan 165 centis ismerősöm is, aki kb. le sem tudja vakarni magáról a jobbnál jobb nőket, pedig nem is egy krőzus és nem is modellalkat.

2017. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha rendben vagy magaddal és ez kívülről is látszik, akkor nincs szükséged bármit is kompenzálni.

Ha viszont a frusztráltságot és komplexust próbálod kompenzálni, akkor visszafele fog elsülni - csak megerősíted azt a képet magadról, hogy kevesebbnek tartod magad, bizonytalan vagy és görcsösen akarod túlkompenzálni a komplexusod.


Mindőssze annyit kellene tenned, hogy odamész egy lányhoz és természetes, nyugodt viselkedéssel szóba elegyedsz vele.

2017. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!