Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a minimum egzisztencia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a minimum egzisztencia, aminél el lehet kezdeni ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés

Nettó 240e + 40e cafetéria / hó + saját használatra is céges autó már elég lehet ahhoz, hogy szóba álljon velem akár egy nő is?


Maholnap 30 leszek, és még semmilyen kapcsolatom nem volt, sem pedig szex, mert az ismerkedéseknél az esetek 99%-ban karcsúnak ítéltetett a pénztárcám az adott randipartnerem szerint. :(



2017. okt. 6. 23:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Akkor te nagyon furcsa nőknél próbálkozol, mert azért bőven nem csak ilyen pénzéhes [biiip] vannak. Biztos vagy benne, hogy ez volt mindenkinél a valós ok? Biztos hogy van még valami a háttérben, egészen biztos.
2017. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Neked nem a pénztárcád karcsú, hanem ott fönt, a nyakad fölött, amit másoknál agynak nevezünk. Na, ez nálad valóban karcsü.
2017. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Hogy vagy képes elhitetni magaddal, hogy tényleg a pénzed a baj?
2017. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jól jönne egy ilyen természetfeletti képesség.
2017. okt. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Eddig majdnem az összes nő erre hivatkozott, amikor arról döntött, hogy nem lesz folytatás. Egy-kettő volt, aki annyit még hozzátett, hogy unalmas jófiú típus vagyok, és így csak még gázabb, hogy nincs annyi pénzem. (Ez mondjuk még régebben volt, amikor még a legelső munkahelyemen voltam közalkalmazotti minimálbéren.)


Nem igazán tudom, mit takar az unalmas jófiú típus, de ha azt várják, hogy bunkó legyek és verjem őket, akkor inkább maradok magam.

2017. okt. 6. 23:20
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Konkrét összeget lehetetlen mondani. Ha egy tök átlagos, konzervatív hölgyikével akarsz megismerkedni, akinek nincsenek nagy költségű igényei, de nem a négy fal között szeretné az életét leélni, akkor érdemes legalább 2 hetente elmenni egy étterembe, moziba/színházba, valamilyen rendezvényre illetve 2-4 havonta egy lazulásra (wellness, hétvégi kikapcsolódás egy korrekt hotelben). Meg persze emellett egy normális vállalható autó (nem egy x évtizedes Swift vagy nyugger autó) is fontos tényező. Azt már neked kell tudnod, hogy ezekre hogyan tudsz félretenni. Kérdés, hogy mi a prioritás egy kapcsolaton belül. Ezernyi kis dolog van, amire neked kellene először válaszolnod. Hol élsz? Fizetsz-e albérletért vagy van saját kecó? Milyen kiadásaid vannak stb.? Én Debrecenben élek, igaz még egyetemista vagyok és stabilan sosem kaptam még fix fizetést (csak szórványos diákmunkáért), de már most látom, hogy 200k, de inkább 250k alatt nem sok esélyem lesz a huszonéves korosztály körében (persze ha meglesz a diplomám, mert anélkül aztán végképp KO lesz), mivel rengeteg sikeres vállalkozó fiatal pasi él a városban, akik jobbnál jobb kocsikkal járkálnak és hatalmas nagy a konkurencia. Ráadásul a korombeli lányok túlnyomó többségének van diplomája vagy leendő diplomás, ezért ők is jól keresnek/sikeresek és ebből kifolyólag közel sem elégszenek meg az átlagossal. Ha meg azt veszem figyelembe, hogy 24 évesen nekem sem volt még élményem lányokkal, akkor még az általam elképzeltnél is többet kell majd letennem az asztalra.
2017. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
24%

Én nálad is rosszabb helyzetben vagyok, mert egyrészt töredékét keresem a te fizetésednek, másrészt pedig idősebb vagyok nálad jó néhány évvel.


Egyébként, ez az "unalmas jófiú" kifejezés fog egyszer a sírba vinni, ezt tényleg nem értem, hogy mit akarnak a nők! Ha teszem azt, valaki jól fejbe verné őket, miután ezt a jelzőt közlik az illető férfivel, akkor szerintem megbánnák, hogy ezt mondták, mert meg lehetne tőlük kérdezni utána, hogy "Tessék itt van, kaptál egy jó nagyot, most már ugye nem vagyok jófiú?"


Ami a pénzt illeti, azt is lehetne mondani nekik, hogy "Ismerkedj pénztárcákkal meg bankkártyákkal, vagy pedig lottózzál, ha olyan sok pénz kéne neked!"


Előbb fogok a Holdon táncolni, mint a nőket megérteni!

2017. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nekem konkrétan félbe kellett szakítani az egyetemet családi tragédia miatt.

Most csinálom az utolsó két tárgyat és utána államvizsga, persze immáron levelezőn munka mellett.


A vicc az, hogy szinte csak átlagos, visszafogottabb nőknél próbálkoztam eddig is csak. A darázsderekú fitnessz műbabáktól eleve futkos a hátamon a hideg, egy nőn igenis legyen kis húsi itt-ott, persze az izléses határon belül.

Aki meg a műkörmös divatcica, arról meg elrí, hogy az Aladdin barlangja is kevés az igényeihez, szóval eleve OFF.

2017. okt. 6. 23:41
 9/31 A kérdező kommentje:
U.I.: Hozzáteszem ha meglesz a papír sem hinném hogy elhelyezkedek benne, mert voltam már pár állásinterjún a leendő diplomás szakmámat illetően is, de olyan béreket mondtak, hogy a mostanival is körberöhögöm.
2017. okt. 6. 23:43
 10/31 anonim ***** válasza:
51%
Amikor 160-at kerestem volt barátnőm. Most a háromszorosa felett keresek, és nincs senkim.
2017. okt. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!