Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemistaként tényleg más a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemistaként tényleg más a csóróság a nők szemében, mintha már felnőtt dolgozó férfi vagy? Az itteni férfiak válaszai (sírásai) alapján kérdezem

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, aki vidéki kollégistaként kb havi 70-80 ezer forintból él. Állandóan látom a sírást, hogy 20-30-as férfiak arra fogják a sikertelenséget, hogy csórók, miközben nálam 1,5-2,5x több pénzből élnek. A munkám is olyan lesz majd diploma után, hogy itt vidéken kb nettó 150 ezret fogok majd keresni, ha nem költözöm fel BP-re. A családom is szegény, én leszek az első diplomás majd.


Ehhez képest a nőkkel bőven minden rendben megy. Életemben kb 25 nővel voltam, abból 20-szal az utóbbi 3 évben. Középsuliban volt már 2,5 éves nagy szerelmem, párkapcsolatom is. Volt már, hogy 4 napon belül 3 különböző lánnyal szexeltem. Egyszer voltam egy 28 éves nővel is.


Most ha kikerülök egyetemről mondjuk nettó 150 ezres fizetéssel majd, akkor az itteni férfiak írásai alapján hirtelen egyetlen nőt sem érdeklek majd, mert "csóró" leszek? Vagy mi ez? Ezt annyira nem tudom elképzelni



2017. okt. 27. 16:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Az itteni férfiak válaszai alapján nem vonnék le messzemenő következtetéseket.
2017. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%

Nem ugyanaz a két csóróság, a legtöbb nő szemében hatalmas különbség van aközött aki a helyzetéből adódóan csóró, illetve aki céltalan és ebből fakadóan élete végéig az fog maradni.


"150 ezret fogok majd keresni" Ha látod ez a baj! Egy olyan szakot végzel, aminek tudod, hogy semmi haszna nem lesz! Akkor minek végzed? Ezek után joggal teheti fel a nő a kérdést, hogy mégis hogyan tervezed az életed? Miből akarsz majd eltartani egy családot?

És akkor nem a nő lesz a gold digger (aranyásó), hanem te leszel a lúzer aki annak ellenére tanul egy szar szakmát, hogy tudja, hogy szar és nem jó semmire. Ezt észre kell venned.

2017. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, milyen nőkkel voltál eddig. Én nem jönnék össze olyannal, aki 150-et keres, nem jön be a napról napra élés.
2017. okt. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit el vannak tulozva a dolgok, de nem teljesen. Ahogy egyre idosebb leszel, egyre tobbet fog szamitani a nonek a penz (es neked is).


Es nem azert mert penzehes ribik, hanem azert mert nem minegy:

- mennyi szabadidod lesz

- nem lesz-e gond befizetni a szamlakat

- milyen korulmenyek kozott eltek

- hogy fogjatok tudni felnevelni a gyerekeket

- hogy fogtok tudni autot, lakast, hazat venni

- mennyit tudtok felretenni

- stb


Ezekre minden normalis no gondol. De nem milliardokrol van szo ahogy itt gondoljak, csak egy jo munkarol, jo hozzaallasrol az elethez.

2017. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja es ahogy idosebb lesz az ember, mar nem csak arra vagyik hogy 1-2x jol megacca egy jo pasi, sokkal tobb minden szamit.
2017. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!


2: Még csak 24 vagyok és 25 leszek, mire dolgozni kezdek. Amikor majd 30-35 évesen családot akarok, addigra az a kezdőfizu lazán megduplázódik mai pénzben, de néztem BP-n gyógyszercégnél még több is lehet. Ja és azért akarom ezt, mert rohadtul élvezem és szeretem azt, amit csinálok. Olyan munkám lesz, ami kb az egyik hobbim.


3: Csini vagy okésan kinéző, 16-23 éves lányokkal voltam eddig főleg, akik gimisek vagy egyetemisták vagy már dolgozóak voltak szinte mind. De fejben szinte mindannyian 5-10 évre voltak a gyerekvállalástól minimum, hozzám hasonlóan.


---

Biológia-kémián végzek majd mesterrel és kutató akarok lenni (azért a kevés fizetés), mert ez érdekel. De néztem hogy gyógyszergyárakhoz rohadt sok pénzért el lehet menni dolgozni, ha BP-re költözik az ember. Csak az meg annyira nem vonz most.

Olyan 32-35 éves koromig nem akarom magam azzal gyötörni, hogy megállapodjak pl olyan nő mellett, mint amilyen a 3-as válaszoló is. Az meg még egy jó 10 év. De akkor ezek szerint tényleg létezik ilyen, bakker?

2017. okt. 27. 17:23
 7/16 anonim ***** válasza:

Hölgyeim,de inkább Uraim!


Itt az élőpélda arra,hogy nem a pénz oka a sikertelenségeteknek!


Komolyra fordítva:normális nő nem várja el a milliós fizetést,mert ő is dolgozik és nem a párjától várja el,hogy eltartsa.Vidéken bruttó 100 azért nem olyan xar összeg,ha csak abból az egy melóból szerzed.Na meg az ember stílusa is többet nyom a latba,mint az,hogy mennyit hoz haza havonta.

2017. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7: Köszi! Ez még az előbb jutott eszembe a pénzről:


150 ezer kevés? Édesapám óvódai karbantartó és 110 ezret keres. Édesanyám gyári szalagmunkás és kb 100-120 ezret keres. A húgom ruházati eladó és kb 120 ezret keres. Közben van (régi) kocsink, saját (nem panel, hanem tégla, négyemeletes házban!) 3-szobás lakás hitel nélkül, stb.


De akkor tényleg át kell értékelnem a világnézetemet arról, hogy mit jelent a szegénység és a gazdagság.

2017. okt. 27. 17:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Különböző életkorokban más-más az elvárás.



Középiskolában meg tudtam hívni a barátnőm fagyizni, vagy el tudtunk menni moziba/strandra, már királynak éreztük magunkat.



Főiskolán megjelentek azok a srácok, akik már dolgoztak, és el tudták vinni a csajokat szórakozni, esetleg kocsijuk volt, és tudták furikázni a lányokat, vagy volt egy saját szobájuk (nem lakás, csak szoba), ahova fel lehetett menni, akkor minden megvolt. Ezt egy nettó 150-ből lehetett finanszírozni.



Most lassan a 40 felé közeledve már egy átlag nő, akivel megismerkedem családot akar. Itt már nem elég, ha van egy kocsid, vagy el tudod vinni bulizni, esetleg akad egy szobád 2 lakótárssal.


Főleg, hogy már a hölgyek sem pár tízezret fizető diákmelót végeznek, hanem sok esetben több százezres fizetéssel, karrierrel rendelkeznek, és ha el akar menni nyaralni, akkor nem várja el, hogy kifizesd az ő részét, azt viszont igen, hogy vele tudj tartani, ne a zsebedben kotorássz, hogy nincs pénzed.



Persze az, hogy "szexeltél" 3 nővel biztos menő, de ugye tudod, hogy az egy éjszakásnál az számít, hogy csini legyen a pofid, meg nagy a farkad, a kutyát nem érdekli, hogy el tudnád e tartani, mikor terhesen otthon van, vagy vele tudsz e menni nyaralni.

2017. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9:

Köszi! Az apakép, felnőtt férfi példakép eléggé hiányzik az életemből sok mindenben, mert apukám sosem volt egy nagy nőcsábász, sosem volt a legtöbb mindenben példaképnek tekinthető. (Elég sokat iszik, nem sokat foglalkozik velünk)

2017. okt. 27. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!