Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Elvarjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elvarjátok, hogy a nő akarjon fizetni a randin?

Figyelt kérdés
És, ha igen, akkor hányadik randin?
2017. okt. 30. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem.

Mondjuk a 3-4 randin ha felajánlja, az ok.

90% hogy akkor is visszautasítom.

2017. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

nem várom el, általában én fizetek, az jól esik ha felajánlja, viszont ha elvárja azt már nem!

viszont ami fontos, hogy azt sem szeretem ha a másik erőlteti, hogy ki akarja fizetni a részét...


24F

2017. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

3-ból 2-szer fizessen a férfi. Ez a hozzáállásom.


Az első randin mindig én és ha a lány azt mondja hogy fizessünk felesben vagy ő akar fizetni, akkor mindig azt mondom, hogy "Majd legközelebb te hívsz meg engem." - És ennyi, ez leszereli a nők 80%-át. Ha még valaki ezután is erősködik, hogy fizetne vagy felesben akarja, akkor hagyom és nem erőltetem, mert ostobaság ilyenen összeveszni az elején.


Az is feltűnik viszont, amikor mondjuk már 5 randi után egyszer sem hozta fel, hogy most ő akar fizetni.


27/F

2017. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Én anno első randin fölajánlottam, hogy fizetem a részem (2 sört ittam), elő is vettem a tárcám, de a most már párom nem hagyta. Akkor nem erőltettem, jól esett, hogy ilyen lovagias, de a második randin már kértem, hogy ha nem is hagyja, hogy visszahívjam, legalább felesben fizessünk, azt már engedte.

Utólag, amikor beszélgettünk erről, azt mondta, nagyon jól esett neki, hogy nem vettem természetesnek, hogy meghív és hogy felajánlottam én is a számla rendezését :)

Szerintem ha egyenlőséget akarunk, akkor a "rossz" részét is vállalnunk kell annak, ami ezzel jár. Persze, jól esik a mai napig, ha meghív, de nekem nem ez a természetes

2017. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn még nem, mert én hívtam meg, és először vagyunk kettesben, még az is lehet, hogy rosszul érezte magát. Másodikon már elvárom, hogy felajálnja, mert szerintem így korrekt, de nem fogadom el egyből, én is a majd legközelebb te hívsz meg választ adom. Ha tovább erőlteti, akkor hagyom, mert ne higyje azt, hogy pénzzel akarom felszedni. De általában nincs ilyen gond, mert legkésőbb második-harmadik alkalomra kialakul, hogy ha nem asztalnál kiszolgálós hely, akkor felváltva hozunk köröket, és így nem kell a végén vacakolni.
2017. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az első néhányon nem, de ha utána sem merül fel, akkor aggódni kezdenék, hogy esetleg a jövőben is így tervezi ezt, mert szerinte ez "így van rendjén" és a többi költséget is rám hárítja majd (rezsi, bevásárás). Ha ezt leszámítva szimpatikus akkor elbeszélgetnék vele erről, és reménykednék benne, hogy nem így gondolja.
2017. okt. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A saját részét igen, mármint az első pár randin mindenképp.
2017. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fizethet "természetben" is. :)
2017. okt. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Természetesen nem várnám el, és első randin nem is hagynám. Viszont a felajánlása jól esne. Általában ez így is szokott alakulni.
2017. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan kis színjáték. Ajánld fel, hogy lássa, utasítsd vissza, hogy lássa.
2017. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!