Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Elvárjátok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elvárjátok, hogy egy 22 éves srácnak legyen kapcsolata?

Figyelt kérdés
És ha el, nem gondolnátok gáznak, ha a 14-18 éves korosztálynál próbálkozna?

2017. okt. 7. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A kérdés alapján a 14es korosztály is túl érett hozzád.
2017. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1 Nem én vagyok a kérdés alanya.
2017. okt. 7. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és de.

Bővebben: nem várom el, hogy legyen kapcsolata. Ki ő nekem, hogy elvárnám? Ez mégis milyen kérdés. Miért ne lehetne szingli, ha épp nincs az életében olyan lány, akivel szívesen együtt lenne.

De hogy miért kell egy 22 éves fiatal férfinek egy 14 éves kislánynál próbálkozni, az nekem nagyon magas. Még 16-17 is meredek, ők még gyerekek, hagyd békén őket.

2017. okt. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Wait...miert probalkozna 14-18as korosztalyban, ha van kapcsolata?
2017. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha 14 eveseknel probalkozna, akkor szolnek az illeto kislany szuleinek, hogy a lanyuk bajban van. 17-18 felett mar oke. Egyebkent meg ha erdekel a srac, akkor ne legyen kapcsolata, logikus :DD
2017. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Úgy gondolom, én, mint akinek nincs köze egy adott illetőhöz, semmi jogom és semmi okom elvárásokat támasztani a másik kapcsolati státusza irányában.

Viszont az nekem undorító, hogy 14 éves kislánynál akarsz próbálkozni. Lehet, hogy agyilag velük vagy egy szinten, de nekik még van esélyük fejlődni, kíméld meg őket magadtól.

22/L

2017. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom, kicsit lázas vagyok, ezért furán tettem fel a kérdést :D

Tehát úgy kell értelmezni, hogy az adott srácnak sosem volt kapcsolata, ez mennyire lenne kizáró ok?

Illetve, ha az lenne (a nők 99%-ának ez valóban az) akkor miért ítélnék el, ha a fiatalabb korosztálynál próbálkozna? Hiszen ők valószínűleg bottal sem érnének hozzá.

2017. okt. 7. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok. Engem nem zavarna, ha 22 évesen még egyáltalán nem volt kapcsolata. Ennek ezer meg ezer oka lehet. Lehet, hogy későn érő típus, vagy csak egyszerűen nem volt még szerelmes, vagy nagyon visszahúzódó, zárkózott, stb. Ezzel nincs semmi baj, sőt. A szerelmet (mind a "lelki", mind a testi szerelmet) egészen más felnőttként megélni, mint gyerekként, ezt nehéz így elmondani, de annak van egy igazi varázsa. A gyerekszerelem és gyerekszex szerintem nevetséges.

Szóval inkább egy 22 évesen még tapasztalatlan fiú, mint egy olyan, aki inkább kisgyerekekre vetette rá magát, mondván hogy ő másnak úgyse kell, a kisgyerek meg még naiv és tapasztalatlan, könnyen manipulálható.

2017. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt várom el, hogy konzisztensen cselekedjen. Ha készen áll lelkileg egy kapcsolatra és tudja, mit vállal, akkor rendben. Ha tönkreteszi meg elhanyagolja a párját, meg nem tud felelősséget vállalni, vagy csapong, akkor jobb, ha nem erőlteti. De ez kortól független.


A második kérdésre nem tudok válaszolni. Vannak nagyon éretlen és nagyon érett emberek egy-egy korosztályban. Ha működik, működik, ha nem, nem. 14 évesen volt 19 éves "barátom", ott nagyon kibukott még a korkülönbség (nem minden 14 éves lány, de én eléggé másra vágytam egy kapcsolatban (ha egyáltalán tudtam, mi az), mint egy felnőtt férfi... Én nem akartam még belemenni a szexualitásba annyira, ő igen. Szakítottunk.) Ugyanakkor van huszonévesek közt is annyira teszetosza, gyermeteg fiú, hogy az meg a mostani igényeimnek nem felel meg. :D Van, aki nem tud bánni a pénzzel, értelmetlen kacatokra meg drága kajákra szórja, össze-vissza vedel, mert nem tudja a korlátait, és lövése sincs arról, mit akar 1-2-5 év múlva, vagy nem formál véleményt szerintem felnőttként fontos kérdésekről... Én elvárnám ezt ennyi idősen, tekintve, hogy nekem ez a természetes. De nem mindenki ilyen. Lehet, hogy jobban kijönne az illető egy 14-16 évessel, mint velem, és ezt nem a lenéző értelemben mondom, hanem úgy, hogy nem vagyunk egy világ.


Szerintem nem a kortól függ, hogy ki a te világod, vagy ki tart ott, ahol te (főleg lelkileg). Fizikailag meg... 14 éves lányokat néznek felnőtt nőnek, és felnőtt férfiaknak van kamaszfiús babaarca. :) Szintén nem kortól függ.


Csak úgy dönts, hogy legyen valami racionális alapja-szerintem. Legalábbis saját tapasztalataim alapján ez kell, szerelem ide vagy oda. Ha valakiben nem kedveled az embert, és nem tudsz vele úgy ellenni, mint egy baráttal, a rózsaszín köd után valószínűleg lesznek gondok... De kinek mi, hallottam már olyan megjegyzést is felnőtt férfiaktól, hogy egy nő nem beszélgetésre való, és abszolút nem igényük olyan jellegű csapatmunka és összehangoltság nekik, mint mondjuk nekem. Ismerd meg magad, és döntsd el szerintem, mi fontos neked. De az valószínűleg nem kortól fog függeni. :) Ennél jobban mi nem igazán tudjuk eldönteni.

21N

2017. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem várnám el, viszont nálam azért kicsit előnyt jelentene, ha van tapasztalata komoly kapcsolat terén.

Azt viszont kifejezetten gáznak tartanám, ha 14 éves kislányokkal próbálkozna. Illetve azt feltételezném róla, hogy ő maga is ezen a gondolkodási meg érettségi szinten van, tehát felejtős lenne kapcsolat szempontjából.

2017. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!