Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észre vettétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észre vettétek, hogy a fiatal 20-25 éves lányok, fiúk nagy része mennyire éretlen, butuska, egyszerű ember? TISZTELET A KIVÉTELNEK!!

Figyelt kérdés

TISZTELET A KIVÉTELNEK!


De én pl. egyetemi környezetben látom ezt, gazdasági karon, hogy mennyire gyerekek még. Én 22 éves vagyok,teljesen másként látom a világot, mint ahogy a többség. Nekik az életük a bulizásról, d.gásról szól ami nem baj, mert én is szoktam. Csak emellett semmi más nem köti le őket, és eléggé céltalanok is.

Komoly bajban van az aki ebben a korosztályban akar normális kapcsolatokat (párkapcsolat, baráti kapcsolat) kiépíteni.



2016. dec. 3. 13:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
TISZTELET A KIVÉTELNEK! :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
2016. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de még a 30-as korosztály sem túl komoly. Ez egy generációs probléma.
2016. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
a vicc inkább az, hogy egyszerűek, mégis bonyolult és fontos embernek tartják magukat!
2016. dec. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

#3


Kíváncsi vagyok, hogy Te és a többi nagy fikázó a magas lovon vajon mire fel keménykedik.


Sajnos a 30 körüliek sem sokkal különbek mint a kora huszasok. Persze a szokásos "T.A.K.!" itt is megmarad, de valljuk be - a baj nem ma kezdődött és időnként nem is olyan egyszerű dolog ez, hogy rá lehessen böffenteni hogy "Há' ez a 20-25 évesek hibája"...

2016. dec. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 arra keménykedek amire te is!
2016. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Dugni tudnak?

Diplomájuk lesz?

Mind kettőre igen a válasz.

A többit még is kit érdekel?

Azt mondják, akkor vagy ember, ha diplomád van és nem tudásod.

2016. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

#5


Ez igen! Ez egy nagyon szépen megfogalmazott, érett válasz volt.

2016. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén, te is ugyanolyan éretlen vagy, mint a kortársaid - pontosan azért, mert ilyen sarkalatos véleményed van, és ilyen őszintén lenézed őket.

A világ közel sem ennyire fekete vagy fehér, amennyire te itt most beállítottad. Amíg ezt nem tanulod meg látni, addig te is ugyanolyan éretlen vagy, mint a kortársaid.


Ezzel egyébként nincs is baj. Ez a korszak ez erről szól - felfedezni a világot és önmagunkat. Majd elmúlik. :)


Egyébként pontosan ebben a korban lehet életre szóló kapcsolatokat kiépíteni - baráti kapcsolatokra is gondolva. Akikkel most együtt isztok és dugtok, azokkal 10/8 esetben később is barátok lesztek, ha már együtt nevelitek a gyereket. Mert együtt változtok, együtt nőttök fel (nem fizikai értelemben itt).

2016. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok. Nem járok egyetemre, de ezzel a kérdéssel/problémával régóta tisztában vagyok. Ezért van 14 évvel idősebb párom... akivel csodák csodája, tökéletesen megvagyunk. Nyilván itt is vannak viták, de legalább tudom róla, hogy nem fog azért elhagyni, mert "ő ki akarja élni magát", sem azért "mert túl fiatal az elköteleződéshez". Végképp nem hagy el azért, mert "unalmas vagyok, akivel nem lehet bulizni". Eljárunk mindenhová, de ostoba clubokba, bárokba, diszkókba a lábunkat sem tesszük be. Ivás? Nincs! Eljárunk moziba, kirándulni, állatkertbe, múzeumba és egyéb kulturált módokon szórakozunk. Borsódzik a hátam az éretlen, bulimániás fiatal korosztálytól! A huszonéves lányok nem vehetőek komolyan. Vagyis a többség semmiképp. Honnan tudjam, mikor melyik buliban kefél épp félre? Persze akad pár kivétel, de most őszintén... a legtöbb discoba nem a zene miatt mennek... keresgéltem volna tűt a szénakazalban? Nem! Helyette inkább direkt az idősebb korosztályt céloztam meg, sikerrel. Nem bántam meg! Arról nem is beszélve, hogy a problémákat is sokkal normálisabban tudjuk megoldani, nem az az első megoldás mindenre, hogy szakítunk.
2016. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én is pont gazdasági szakra járó 22 éves lány vagyok és egyetértek veled, kérdező. Nincs is egy barátom sem :(
2016. dec. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!