Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az idősebb férfiak (azok is akiknek tetszek) beazonositanak a korom alapján, és esélyt sem adnak arra, hogy megismerjenek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de nagyon zavar, hogy a legtöbb korombeli fiúval nem jövök ki, inkább az idősebbekkel, de nekik a nagy részük meg úgy gondolja, hogy buta vagyok, holott 2 szót nem beszélt velem.

2015. aug. 30. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebbek azok akikről szó van, úgy még is?
2015. aug. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem 18 már elég érett és csak pár évvel vagyok idősebb.
2015. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te nem azonosítod be a veled egykorú, vagy fiatalabb fiúkat a koruk alapján? Mert ha neked lehet, akkor gondolom az idôsebb férfiaknak is.


Amúgy ilyen korban nemcsak a fiúk többsége éretlen, hanem a lányoké is.

2015. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel általában az idősebb pasik a már érettebb gondolkodású és idősebb nőket keresik és nem egy 18 éves fiatal lányt, aki még csak most kezdi el igazán az életet. Mondjuk pl. egy 26 éves srác, lehet, hogy már családalapításon gondolkodna kb. 2-3 év múlva, ami nálad ez kizárt tényező lenne.
2015. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
részvét kérdező én is az idősebbekkel jövök ki jól:D több huszonéves lány barátom van mint tizenéves... 17f
2015. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23 évesként nem zavarna ha egy lány 18 éves ... vagy idősebb pasikra gondoltál?
2015. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem azt gondolják, hogy buta vagy, hanem azt, hogy ott tartasz az életben, ahol egy 18 éves tartani szokott.

Tanulsz, szülőkkel élsz együtt, eltartanak, rajongsz az aktuális sztárokért, stb.

Az érett férfiak pedig olyan nőre vágynak, aki önálló, felelősségteljes, ismeri már a férfiak gyengeségeit is, aki mellett nem kell folyamatosan az erős férfit játszani, mert a nő maga is elég erős.

2015. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is egy 22 eves fiu utasított vissza, mert fiatalnak tartott

17

2015. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42 éveshez mit szólnál?
2015. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!