Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom az összes embert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az összes embert a családomon kívül. Miért szeressek meg idegeneket, ha ők se szeretnek meg engem?

Figyelt kérdés
Az álbarátaimban csalódtam. Az ex pasijaimban szintén. Nem akartak tőlem semmi komolyat. Ezért bízzak én meg akárki idegenben is?
2014. aug. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy kutyát:)
2014. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod, így biztosan jól fogod érezni magad a bőrödben.

gyk: irónia.

2014. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van kutyám és őt szeretem.
2014. aug. 4. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidd el ők is téged.de a legrosszabb, hogy tudomást sem vesznek a te fájdalmadról milyen szomorú a sorsod.


Ki érthetne meg téged ?:( Ideje kibszni a kutyát mert bizony még ő sem....

2014. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogyan utálhatsz ha nem is ismersz?:D
2014. aug. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!