Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas 180-200 cm lányok, milyen férfiak jönnek be, illetve milyen kizárt?

Figyelt kérdés

Mik azok a külső és belső tulajdonságok amik nagyon mély pozitív benyomást kelthetnek és megragadhatnak annyira, hogy vonzalmat ébresszen, valamint mik azok a szintén külső és belső tulajdonságok ami miatt esélytelen nálatok egy férfi, olyan ami más számotokra jó tulajdonság ellenére is kizáró ok.


Nyilván mindenkinél más lesz, de kiváncsi vagyok az egyéni véleményekre.



2017. okt. 30. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Miert nem valaszolhat egy 170 centis lany? Neki mas igenye van mint egy 180 centisnem (a magassagon kivul)?
2017. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
#1 Volt itt valaki, aki azt írta vagy magas lányként, vagy magas lány barátjaként, már nem emlékszem, hogy annak a lánynak már nem volt olyan fontos szempont a magasság, mivel szerinte az alacsony lányok a saját alacsonyságukat kompenzálják a párjuk magasságával. Nem tudom hogy ez mennyire valószerű, igazából egyáltalán nem tartom kizártnak, hogy néhány esetben ez is közrejátszik. Szóval menj, és válaszolj egy olyan kérdésnél, ahol nincs megadva magasságlimit.
2017. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Legyen nálam magasabb. Ez egyértelmű.

187 cm vagyok.

2017. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
2-es. Ilyen hulyeseget reg nem hallottam! :D
2017. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Majd ha újra látom, belinkelem neked. ;-)
2017. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem értem a problémád. Sok lány olyan férfit szeretne maga mellé, aki magasabb nála. A kérdező pedig olyan lányok válaszát szeretné, aki magasabb mint 180 cm, de alacsonyabb, mint 200. Nem értem hogy pontosan mi a különbség. :)
2017. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!