Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csajokra miért jellemző ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajokra miért jellemző ez az ellentmondásos ízlésvilág? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ugye a csajok túlnyomó többsége odáig van a cuki/pici/aranyos dolgokért. Aranyos kismacskák, "cukibuki" kiskutyák, "édi" teknősök stb. A facebook-on is rengeteg olyan gyönyörű, szende személyiséget sugárzó külsejű csajt látok, akik szinte mindig "cukiskodnak". DE, és akkor itt jön a kérdésem lényege: Eközben meg irtóznak az ugyanolyan értelemben vett cuki pasiktól. Semmilyen formában nem képesek vonzódni a tipikus alacsony, vékonyka, tejfelszájú fiatal huszonéves srácokhoz (mint amilyen én vagyok). Pedig többen mondták már, hogy helyes vagyok. És ők ezalatt inkább a nyers/izmos/mellszőrös/erőskezű +180 magas borostás, már-már öregapám stílusú macsó pasikhoz vonzódnak és őket nevezik az "egyetlenemnek", a "kicsimnek" (Úristen, mennyire paradoxon) vagy "drágámnak". És a szex terén is a szenvedélyes vad "menetekre"/"megdöngölésre" vágynak, nem pedig a lágy, érzéki, finom együttlétekre. És ezek a kettősségek pont a filigrán, külsőre szelíd lányokra jellemző, akik egy pillanat alatt képesek tüzes/hedonista vadmacskává válni. Miért ilyenek a lányok? Miért kell folyton csalódnom, hogy amikor egy introvertált/magányos csajjal próbálok ismerkedni (naivan akiről azt gondolom, hogy talán illene hozzám), rövidesen rájövök, hogy a külső teljesen más személyiséget takar és ismét egy atomnagy nimfomániás luvnyához van szerencsém. Van köztetek olyan, aki hasonlóan látja a dolgokat? Egy nemet is írjatok pls, hogy tudjam férfiaknak és nőknek mennyiben más a véleményük. Csak őszintén, hangsúlyozom mindenkit felpontozok!

2017. nov. 1. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
A nőknek egy biztos pont kell, nem egy aranyos kisfiú, amikor valami probléma van. Karizma kell, magabiztosság.
2017. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

A kisteknőshöz nem vonzódom szexuálisan.

Ami cuki, az nem izgat fel.

2017. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert a kisállataikkal és a cuki dolgaikkal nem szexelni akarnak, hanem csak aranyosnak tartják őket.

Tehát a férfiaktól sem azt várják el, hogy ott cukiskodjon a polcon, hanem főleg erőt és magabiztosságot.

A legtöbb nagyhangú, vagánynak tűnő lány pláne. Inkább irányításra vágynak, nem pedig egy túlméretezett, élő plüssmacira akivel mászkálhatnak az utcán.

2017. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom a szőrös állatokat, de nőben nem kéne.
2017. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzátenném, hogy éretlen emberrel nem lehet hosszú távra tervezni.
2017. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Végül is akkor elmondható, hogy a nők angyali külsőbe zárt démonok? Mert egy izmos, magas kőkemény álomkannak valahogy mindig sikerül kihozni belőletek a r****c éneteket. Senkit nem akarok megbántani, de jobban nem tudtam megfogalmazni. Egy férfi legalább nem ennyire szeszélyes és sokkal kiszámíthatóbb. Aki külsőre erősnek tűnik az általában az életben és az ágyban sem tutyimutyi és lúzer.
2017. nov. 1. 15:03
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy igazi nonek ferfi kell, aki mellett no lehet.
2017. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
én most pont egy cuki, nem túl magas, vékony, szép szemű, introvertált pasihoz vonzódok szóval nem ezen múlik
2017. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Lol. Erre tudnek azert ellenpeldat hozni. Alapvetoen a sotet haju, borostas pasikat szeretem (NEM a kigyurt allatokat, sot a macis alkatot is kedvelem), de ra sose mondanek nemet:

[link]

Olyan kisugarzasa van, hogy kenterbe vag nagyon sok pasit. Es ezen van a hangsuly

2017. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#1: És ezt a karizmát/magabiztosságot egy alacsony, vékony, ne adj Isten kisfiús külsejű pasi nem tudja biztosítani, hiába keres havonta súlyos százezreket jól fizetett diplomásként? (pl. programozó, villamosmérnök)
2017. nov. 1. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!