Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet tenni ha már belebet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha már belebetegedett az ember a magányba?

Figyelt kérdés

Csontsovány kivert kutyának érzem magam, akit nem simogattak évek óta. Éhezek a szeretetre, de mintha senki nem hallaná meg a vonyításomat.... elképesztően fullasztó érzés...


Már majdnem 10 éve csajozom, lényegében 1 barátnőm volt pár hónapig, az is távkapcsolat volt.

Meg pár kaland idősebb nőkkel.


Szépen lassan belebetegszem ebbe az egészbe...alapvetően jó kedélyű ember vagyok vagy inkább voltam én, de keserűvé váltam a magány miatt.


Nem tudom mi az a párkapcsolat, milyen együttélni és szeretve lenni, nem tudom mi ez az egész.


Van erre bármilyen megoldás, azon kívül hogy legyen barátnőm, mert az nem igazán akar összejönni


F/26


2017. nov. 1. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

10 éve csajozol, de áruld el nekem, hogy hány nőt szólítottál meg ezalatt a 10 év alatt?


Én a nyáron számoltam, hogy hány csajjal kerültem kapcsolatba. Egy rövid adat: 8 nap alatt 100 feletti megszólítást csináltam. Idén volt szex, több randi is...


De azért, mert én aktívtan tettem érte. Te mit teszel, azon kívül, hogy ilyen kérdéseket írsz ki?

2017. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hasonlót keressél,mint amilyen vagy találni fogsz!


Ismerkedj,sok helyen valahol lenned kell a társadnak!

Sok sikert,fel a fejjel!

2017. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1.-nek. 500 like a fakebukon nem számít csajozásnak, az csak kockulás. Javaslom, hogy ne add fel, de ne görcsölj rá a témára, mert az sütni fog rólad. Aki egy kicsit is szimpatikus, azt szólítsd le, udvarolj. Mi bajod lehet? Lehet, hogy 20 nő elutasít, de 3-4 meg majd nem. Hajrá!
2017. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

" 10 éve csajozol, de áruld el nekem, hogy hány nőt szólítottál meg ezalatt a 10 év alatt? "


Elég sokat. Azokban az években amikor élőben csajoztam, volt hogy napi 10-15 nőt is leszólítottam (főleg koncerteken, mulatóhelyeken, bárokban)


De előfordult hogy egyetemen, könyvtárakban, hasonló helyeken is szólítottam le nőket.



Te valószínűleg jóképű pasi vagy, ha neked könnnyen összejön.

2017. nov. 1. 15:54
 5/14 A kérdező kommentje:

" Igaza van az 1.-nek. 500 like a fakebukon nem számít csajozásnak, az csak kockulás. Javaslom, hogy ne add fel, de ne görcsölj rá a témára, mert az sütni fog rólad"


Soha nem a facebookon csajoztam, ott az ismerősökkel beszélgetek szinte csak.


ÉLőben csajoztam eddig, de a sok kudarc miatt megkeseredtem.


Ja, ne görcsöljek rá...de jó hogy mindig ugyanazokat mondogatják...

2017. nov. 1. 15:55
 6/14 anonim ***** válasza:

10 éve... Hajajj, szóval 16 éves korod óta csak ez lebeg a szemed előtt - ez nem jó. Lerí rólad a dolog, a nők menekülni fognak előled, ha látják a rögeszmét és a kétségbeesést rajtad.


És mit értél el még a 10 év alatt? Ha nem túl sokat, akkor ideje változtatni, még nem késő és akkor 28 évesen már lesz lehetőséged nőkkel ismerkedni, de előbb meg kell tanulnod jól érezni magad egyedül is. Ami tudom, hogy brutálisan hangzik, én is tiltakoztam ellene, de a ismerkedési siker azok mellett van akik egyedül is boldogak, kiegyensúlyozottak, sikeresek. Csak kezd el egyszer, és ne add fel, mert visszaesések még akkor is lesznek, ha elindulsz au úton. Nekem is vannak ilyen időszakok sajnos, e próbálom élvezni az életet és elérni a sikert, ami megvátoztatja majd a kisugázásom. Sajnos igaz az amit mondogatnak, hogy a kisugárzás sokat számít.

2017. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"

10 éve... Hajajj, szóval 16 éves korod óta csak ez lebeg a szemed előtt - ez nem jó. Lerí rólad a dolog, a nők menekülni fognak előled, ha látják a rögeszmét és a kétségbeesést rajtad. "


Menekülni fognak előlem mert próbálkozom náluk?

Ha meg a sült galambot várom az lenne a baj!


Egyébként nem görcsösen próbálok keresni nőt, pár éve már nem.


Most már belenyugodtam az egészbe szépen lassan.


De beteggé is tett, mert nagyon vágynék a szeretetre.


Sajnos ezt nem lehet elnyomni.


lehet mondogatni hogy érezd jól magad, csakhogy az ember társas lény.


Hiába beszéli be magának hogy milyen remek egyedül, természetellenes állapot egyedül lenni.

2017. nov. 1. 15:59
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Kéne ide egy külön alcím a nyafisoknak, ott egymás kedvére lehetne nyafizni. El kéne őket különíteni!
2017. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Elég sokat. Azokban az években amikor élőben csajoztam, volt hogy napi 10-15 nőt is leszólítottam (főleg koncerteken, mulatóhelyeken, bárokban)"


És mennyi ideig csináltad? Összesen, becslésed szerint hány megszólításon vagy túl? Én több száznál járok. Nem tudom pontosan, mi a baj veled, de így látatlanban azt gondolom, ezek között van a megoldás:


1. Én, amikor megszólítottam egy nőt, mindig figyeltem magam, és észrevettem a hibát. Ezt fel is jegyeztem, és igyekeztem a következő nőnél már nem elkövetni, és így egyre jobb és jobb lettem. Te nem figyelted magad, így évek óta ugyanazokat a hibákat követed el.


2. Túlságosan negatív a gondolkodásod, rossz a kisugárzásod, és a lányok ezt észreveszik rajtad, ezért nem akarnak a közeledben lenni. Ha egy nőhöz ijedt arccal, rosszkedvűen mész oda, az kisugárzik, és onnantól nem fog akarni semmit sem.


3. Nincs "üzemanyag", ami fűtsön téged. Nem fáj neked annyira ez az egész, mint hinnéd, hiszen ha így lenne, akkor át tudnád törni a korlátaidat.


Az is lehet, hogy a három együtt. Valami nagyon nincs rendben nálad, mert az lehetetlen, hogy ne fejlődjön az, aki folyamatosan csajozik.


(1-es voltam)

2017. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7


Pont ezért kellene valami más cél/terv magad elé, hogy javuljon a helyzeted, amíg nem érzed jól magad egyedül, addig mással se fogod. Én is megjártam már ezt, bele is rohantam olyan kapcsolatba amibe nem lett volna szabad. És nem lettem tőle hosszútávon boldog.


Ezt értsd meg, hogy ez nem úgy működik, hogy most boldogtalan vagy, aztán jön valaki és huss elszáll a dolog és kiegyensúlyozott leszel. Pár napig vagy hétig igen, de utána ki fog jönni az ami most van és még rosszabb lesz.


Tűzz ki és érj el saját célokat és változtass a hozzáállásodon, legyél átmenetileg boldog egyedül. Ha az sikerül, az emberek is jobban fognak viszonyulni hozzád.

2017. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!