Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha prostituáltakhoz járkálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostituáltakhoz járkálok életem végéig, lehetek boldog ember?

Figyelt kérdés

Annyi kritérium alapján nem felelek meg a mai nőknek, hogy egyszerűen félek próbálkozni náluk.

29/F



2017. okt. 28. 22:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Lehetsz. Minden hónapban más nőt dughatsz. Ez se egy rossz dolog.
2017. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy számodra mit jelent a boldogság. Ha beéred azzal, hogy néha dugjál egyet, akkor igen, egyébként nem.

Én a helyedben inkább arra próbálnék meg rájönni, hogy mi tesz boldoggá, mivel töltöm szívesen az időmet (hobbi, vagy esetleg szerencsés esetben munka).

2017. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Ezeket a kritériumokat te állítottad fel vagy valóban ilyen okok miatt utasítanak el a nők?
2017. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

El se utasítanak, mert nem is teszek értük erőfeszítést. :D

Szeretnék már valakit, de az itt olvasottak alapján annyi szempontnak nem felelek meg, hogy a teljes feladás szélén állok. Prostik között hátha találnék olyasvalakit, aki akár belém is szeretne.

2017. okt. 28. 22:28
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Akkor is tudnál boldog lenni, ha mindennap megvernének egy sötét szobában. Tőled függ mikor vagy boldog, nem attól hogy mi történik.
2017. okt. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Persze. A neuroszifilisz valami ilyesmit okoz.
2017. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#4 esetleg ne az itt vázolt szempontokat vedd alapul, hanem a valóságban élj. Látni fogod, hogy a valóság szerencsére köszönőviszonyban sincs a GYIK-es "valósággal" és megkönnyebbülsz :)
2017. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
40%
Már látom a probléma fő okát. Totálisan átmosta az agyad a GYK-s maszlag. Ne az itt olvasottakat vedd már figyelembe, ami itt eléd tárul, az csak lehúz. Ez a való élet torz tükre csupán. Elképesztő, hogy egy majd 30 éves úriembernek ezt el kell magyarázni...
2017. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

#5-ösnek nagyon igaza van.


Csak ismételni tudom, tőled függ!

2017. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Feleslegesen parázol. Én sem felelek meg az itt hangoztatott listák 10%-nak sem, mégis folyamatosan cserélgetem a nőket. Most is épp megyek át az egyikhez, nem nagyon akartam, de nagyon aranyosan győzködött.
2017. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!