Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Két ellentétes külsejű ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ellentétes külsejű ember között létezhet az a plusz?

Figyelt kérdés
Pl nagyon elhízott tokás férfi és nagyon csinos vékony lány. Mindkettő nehéz anyagi körülmények között él
2017. okt. 25. 22:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Kémia stb.re gondolok
2017. okt. 25. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Én voltam így kapcsolatban lányként férfival, de fordítva- én voltam a duci. Életem legszenvedélyesebb kapcsolata volt.
2017. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát a szépség mindenkinél más. Ízlések és pofonok.

Úgy hogy minden előfordulhat.

2017. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
A tokát eladhatná szalonnának, aztán mehetne belőle az összeköltözés.
2017. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Unicum, mint +?...kémiai "anyag":D


Minden lehetséges igazából.

2017. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgyse lesz csinos barátnőtök, csúnya fiúkák, be lehet fejezni.
2017. okt. 26. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó, hát persze, ez az élet rendje, nyilván az ocsmány elhízott pali a gyönyörű lelkével majd megkapja a királylányt, mint jutalmat. De a dagadt nők hogy mernek normál külsejű palira nézni? Hogy képzelik, nem is értem...
2017. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!